U bevindt zich hier: kalender & resultaten - archief Palmares - Palm.WK X Nat.-Inter.
Archief - Palmares (Nationale-, Europese en Wereldkampioenschappen)
Palmares WK veldlopen: nationaal & internationaal

    Nationale selectiecriteria

Foutje gezien ? Kan je aanvullende info geven ?
Mail dan hier voor opmerkingen !

Historiek

DATUM PLAATS
1

17.03.1973

Waregem/Bel
2

16.03.1974

Monza/Ita
3

16.03.1975

Rabat/Mar
4

28.02.1976

Chepstow/Gbr
5

20.03.1977

Dusseldorf/Brd
6

25.03.1978

Glasgow/Gbr
7

25.03.1979

Limerick/Irl
8

09.03.1980

Parijs-Longchamp/Fra
9

28.03.1981

Madrid/Esp
10

21.03.1982

Rome/Ita
11

20.03.1983

Gateshead/Gbr
12 25.03.1984 New York/Usa
13 24.03.1985 Lissabon/Por
14 23.03.1986 Neuchatel/Sui
15 22.03.1987 Warschau/Pol
16 26.03.1988 Auckland/Nzl
17 19.03.1989 Stavanger/Nor
18 24.03.1990 Aix Les Bains/Fra
19 24.03.1991 Antwerpen/Bel
20 21.03.1992 Boston/Usa
21 28.03.1993 Amorebieta/Esp
22 26.03.1994 Budapest/Hun
23 25.03.1995 Durham/Gbr
24 23.03.1996 Stellenbosch-Kaapstad/Rsa
25 23.03.1997 Turijn/Ita
26 21-22.03.1998 Marrakech/Mar
27 27-28.03.1999 Belfast/Irl
28 18-19.03.2000 Vilamoura/Por
29 24-25.03.2001 Oostende/Bel
30 23-24.03.2002 Dublin/Irl
31 29-30.03.2003 Avenches-Lausanne/Sui
32 20-21.03.2004 Brussel/Bel
33 19-20.03.2005 Saint-Galmier/Fra
34 01-02.04.2006 Fukuoka/Jpn
35 24.03.2007 Mombasa/Ken
36  30.03.2008 Edinburgh/Gbr
37  28.03.2009 Amman/Jor
38 28.03.2010 Bydgoszcz/Pol
39  20.03.2011  Punta-Umbrië/Esp 
40 24.03.2013  Bydgoszcz/Pol
     

 
Belgisch Palmares

Jongens Juniores

JAAR PLAATS NAAM
1979 1 Eddy De Pauw
1973 3

Leon Schots

1981 7 Vincent Rousseau
1980 8 Guy Lefevre
1974 9 Rudy Schoofs
1978 9 Eddy De Pauw
1976 10 Harry Servranckx
1977 13 Elie Aubertin
1980 14 Johan Van Oost
1984 14 Jo Slagmolen
1975 16 Jef Gees
1987 17 Luc Peerlinck
1978 18 Dirk Mattheus
1974 20 Dirk Geens
1986 20 Erik De Tier
1977 21 Harry Servranckx
1979 21 Guy Lefevre
1978 22 Peter Daenens
1973 23 Robert Vandezande
1978 23 Marc De Blander
1984 24 Peter Govaerts
1977 25 Guido De Pauw
1995 26 Gunther Methot
1974 26 Jean-Claude Dessort
1975 27 Ludo Belmans
1981 27 Wim Willaert
1986 27 Ruddy Walem
1978 28 Patrick Deliveyne
1976 29 Dirk Vanderherten
1983 29 Arnold Van Heesvelde
1973 31 Geert Desmet
1975 31 Paul Peeters
1980 31 William Van Dijck
1973 32 Robert Lismont
1977 32 Dirk Mattheus
1980 33 Jean-Emmanuel Lassoie
2001 37 Pieter Desmet
1976 38 François Willems
1984 38 Peter Vandekerkhove
1981 40 August Sneyers
1984 40 Arnold Van Heesvelde
1985 40 Roland Pauwels
1977 41 François Willems
1989 41 Jerome Claeys
1994 42 Pieter Vanthournout
2003 42 Mario Van Waeyenberge
2004 42 Mario Van Waeyenberge
1982 43 Noel Henrot
1985 43 Gerdy Roose
1973 44 Eddy Nuyts
1980 44 Eddy Stevens
1981 44 Marc Maes
1984 44 Johan Gillis
1975 45 Rene Busschodts
1975 46 Dirk Vanderherten
1983 46 Stephan Hendrickx
1974 47 Patrick De Groote
1984 47 Ben Debognies
2001 48 Philippe Verleyen
1975 48 Alain De Boeck
1999 51 Hans Janssens
1982 51 R. Maertens
1990 51 Philippe Jacquemin
1979 52 Eddy Stevens
1993 52 Tim De Cock
2001 55 Jerome Collot
1982 55 Benny Van Wabeke
1986 55 Stephane Paessens
1995 57 Pieter Vanthournout
1986 57 Gino Van Geyte
1989 57 Geert Royaert
1974 58 Hugo Ceulemans
1979 58 Peter Daenens
1980 58 Luc Sadones
1981 59 Marnix Goeghebeur
1990 61 Tom Van Hooste
1983 63 Marc Nelis
1982 64 Bart Dekeyser
1992 64 Daniel De Clerck
1976 66 Elie Aubertin
2004 67 Michael Brandenbourg
1974 68 J. Van Rompaey
2001 69 Benjamin Barbier
1993 69 François Carpentier
2000 70 Yannick Cloux
1981 70 Hans Geboers
1991 70 Tom Van Hooste
2000 73 Krijn Van Koolwyk
2001 73 Tim Stessens
1979 73 Luk De Coster
1987 73 Rik Stepman
2002 76 Pieter Desmet
1976 77 Willy Max
1982 78 Chris Reynders
1994 79 Karel Dewaele
2004 79 Gert Van Poucke
1983 80 Benny Pollentier
2003 82 Kristof Mouton
1983 83 Johan Vandelanotte
1979 84 Jos Maes
1983 84 P. Richard
1982 86 Johan Vandelanotte
2002 86 Stijn Van Es
2004 86 Franky Hernould
1987 88 Marc Vanderstraeten
1987 89 W. Leirs
2004 91 Sebastien Dewitte
1990 94 Donald Van Boven
1985 96 Jan Verstraeten
1986 96 Luc Peerlinck
1999 97 Matthieu Vandiest
2002 97 Kristof Mouton
2003 97 Gert Van Poucke
1995 98 Bart De Berge
2002 98 Dries Busselot
1989 99 Philippe Jacquemin
2001 100 Pieter Sollier
1985 101 Ruddy Walem
1990 101 Ben Mohammed Rachid
1997 102 Jerome Van de Meerssche
1990 102 Jan Eyerman
1991 102 Koen Van Rie
2005 102 Franky Hernould
1995 103 Bart Verkaemer
1997 103 Nick Govaerts
1996 104 Kjell Vanmelkebeke
1991 104 Gert Teniers
2002 106 Denis Galerin
1994 107 Kurt Leyten
1998 108 Joeri Jansen
2000 108 Koen Wilssens
2003 108 Denis Galerin
2004 108 Jean-Pierre Weerts
1995 109 Nico Noe
1991 109 Rik Courtens
1993 109 Paul Engels
1990 111 Patrick Grammens
2005 111 Maarten Bosmans
1996 112 Roel Robberecht
1989 113 Hans Ulin
1991 115 Geert Eeckhout
2000 119 Tom Van Rooy
1996 120 Steven Heemskerk
1991 121 Denis Renuart
1987 122 Wendy Hermans
2005 122 Jean-Pierre Weerts
1987 128 Hans Vanderhoeven
1993 130 Kurt Leyten
1994 133 Rob Woestenborghs
1997 139 Omar Bekkali

 

Mannen Lange Cross


JAAR PLAATS NAAM
1974
1
Erik De Beck
1977
1
Leon Schots
2000
1
Mohammed Mourhit
2001
1
Mohammed Mourhit
1974
3
Karel Lismont
1978
3
Karel Lismont
1976
4
Karel Lismont
1980
4
Leon Schots
1973
5
Willy Polleunis
1979
5
Leon Schots
1997
5
Mohammed Mourhit
1977
7
Karel Lismont
1999
7
Mohammed Mourhit
1973
8
Gaston Roelants
1998
8
Mohammed Mourhit
1981
9
Alex Hagelsteens
1975
10
Gaston Roelants
1980
11
Karel Lismont
1974
13
Marc Smet
1976
13
Gaston Roelants
1974
14
Gaston Roelants
1975
16
Emiel Puttemans
1976
17
Henri Schoofs
1982
17
Erik De Beck
1983
17
Erik De Beck
1973
18
Erik De Beck
1977
18
Erik De Beck
1992
18
Vincent Rousseau
1973
19
Erik Gyselinck
1976
19
Eddy Rombaux
1979
19
Frank Grillaert
1987
19
Vincent Rousseau
1981
20
Roger De Vogel
2001
20
Tom Van Hooste
1975
21
Andre Ornelis
1980
21
Alex Hagelsteens
1991
21
Vincent Rousseau
1977
22
Willy Polleunis
1978
23
Rik Schoofs
1978
26
Erik De Beck
1979
26
Erik De Beck
1990 26  Jos Maes 
1974
27
Frank Grillaert
1976
27
Willy Polleunis
1977
27
Frank Grillaert
1973
28
Karel Lismont
1999 29 Koen Van Rie
1973
31
Marc Smet
2004 31 Tom Compernolle
1989
34
Raf Wijns
2002 34 Tom Van Hooste
1978
36
Alex Hagelsteens
1994 36 Ruddy Walem
1982
37
Miel Puttemans
1976
38
Robert Lismont
1978
38
Rudy Schoofs
1980
38
Eddy De Pauw
1973
40
Edgar Salvé
1981
43
Marc Nevens
1982
43
Karel Lismont
1980
44
Frank Grillaert
1974
45
Erik Gyselinck
1975
46
Eddy Rombaux
1983
46
Karel Lismont
1978
47
Marc Smet
1987
47
Jos Maes
1976
49
Erik De Beck
1978
49
Geert Desmet
1974
50
Achiel Vaes
1976
51
Eddy Van Mullem
1985
51
Eddy De Pauw
1986
52
Vincent Rousseau
1990
52
Gino Van Geyte
1979
53
Eddy Van Mullem
1991
54
Ruddy Walem
2000 54 Stefan Van Den Broek
2001 55 Jerry Van den Eede
1999 56 Marc Vanderstraeten
2003 56 Tom Van Hooste
2005 56 Hans Janssens
1980
57
Roger De Vogel
1975
58
Marc Smet
1986
58
Eddy De Pauw
1979
59
Willy Polleunis
1984
59
Theo Van Den Abbeel
1983
60
Alex Hagelsteens
2004 60 Rik Ceulemans
1975
62
Erik Gyselinck
1982
62
Eddy De Pauw
1984
62
Karel Lismont
1983
63
Vincent Rousseau
1992
63
Ruddy Walem
2001 63 Ruddy Walem
2002 63 Christian Nemeth
1981
64
Erik De Beck
1987
64
Eddy De Pauw
2004 64 Pieter Desmet
1976
65
Gilbert Maesschalck
1985
65
Jos Maes
2003 67 Hans Janssens
1979
69
Rik Schoofs
2004 69 Hans Janssens
2002 71 Koen Van Rie
1975
73
Albien Van Holsbeek
1984
73
Jef Gees
1987
73
Eric De Beck
1977
74
Eddy Rombaux
2001 74 Koen Van Rie
1974
75
Rik Schoofs
1979
76
Roger De Vogel
1987
78
Peter Van De Kerkhove
1984
79
Werner Mory
2001 79 Marc Vanderstraeten
1990
80
Ivo Claes
1991
84
Jos Maes
2004 85 Krijn Van Koolwijk
2005 85 Rik Ceulemans
1988
86
Peter Van De Kerkhove
2000 86 Tom Van Hooste
2003 86 Tom Compernolle
1978
87
Eddy Rombaux
1983
87
Ronny Agten
1988
87
Werner Mory
1989
87
Jos Maes
1992
88
Ivo Claes
2004 89 Koen Van Rie
1985
90
Jean-Pierre Paumen
1989
90
Luc Peerlinck
1984
91
Ghislain Fourrier
1986
91
Jef Gees
1992
91
Herman Decoux
1979
92
Elie Aubertin
1992
93
Jos Maes
1984
95
Jean-Pierre Paumen
1986
95
Jean-Pierre Paumen
1976
97
Eddy Van Mullem
1987
97
Willy Vanhuylenbroeck
1995 97 Hans Van Der Hoeven
1973
98
Herman Parmentier
1988
98
Jos Maes
1983
100
François Willems
1993
100
Hans Ulin
1997 101 Tom Van Hooste
2002 101 Christian Nemeth
1989
102
Willy Vanhuylenbroeck
1984
104
Jos Maes
1991
104
Eddy De Pauw
1990
105
Eddy Hellebuyck
1996 105 Stephane Rousseau
2000 105 Jerry Van den Eede
1992
106
Raf Wijns
1980
107
Johan Geirnaert
1981
108
Ronny Agten
1989
108
Herman Decoux
1982
109
Leon Schots
1993
109
Eddy Hellebuyck
1994 110 Hans Ulin
1984
111
Raymond Van Paemel
1986
113
Willy Goddaert
2002 119 Jerry Van den Eede
1993
122
Eddy De Pauw
1996 122 Marc Vanderstraeten
2002 122 Frederic Collignon
1985
123
Theo Van den Abbeel
1988
124
Benny Pollentier
1986
125
Willy Vanhuylenbroeck
1982
126
Ronny Agten
1986
127
Karel Lismont
1990
127
Marniq Declercq
1982
130
François Willems
1986
130
Marc De Blander
1993
131
Jos Maes
1997 132 Tim De Cock
1975
134
Paul Thys
1996 134 Filip Van Damme
1981
135
Miel Puttemans
1987
135
Willy Goddaert
1983
137
Werner Mory
1996 137 Jos Maes
1991
138
Marc Vanderstraeten
1981
139
Jef Gees
1997 141 Eric Bouffioux
1988
142
Peter Govaerts
1985
146
Geert De Ruddere
1981
148
Willy Vanhuylenbroeck
1981
152
Peter Daenens
1984
152
Roger De Vogel
1990
152
Willy Goddaert
1996 153 Stephan Paessens
1977
154
Paul Thys
1991
157
Raf Wijns
1979
159
Johan Geirnaert
1988
159
Herman Decoux
1990
163
Ruddy Walem
1986
183
Ion Damian
1991
184
Ivo Claes
1991
186
Raymond Van Paemel
1996 191 Tom Van Hooste
1993
192
Danny Schuermans
1983
197
Raymond Van Paemel
1987
201
Peter Govaerts
1991
207
Gino Van Geyte
1990
208
Peter Govaerts
1985
238
Jean-Pierre Deville
 

 

Mannen Korte Cross

JAAR PLAATS NAAM
2004 24 Ridouane Es-Saadi
2004 47 Wim Borms
2002 58 Ridouane Es-Saadi
2002 62 Hans Janssens
2001 65 Tom Compernolle
2004 78 Stijn Vandevelde
2003 81 Ridouane Es-Saadi
2004 91 Johan Vermeiren
2001 96 Ridouane Es-Saadi
2003 97 Tim Clerbout
2003 99 Stijn Vandevelde
2001 100 Frederic Desmedt
2000 101 Hans Janssens
2004 104 Frederic Desmedt
2002 106 Tim Clerbout
2001 113 Patrick Grammens
2003 113 Monder Rizki
2005 113 Johan Vermeiren
2004 116 Tom Van Rooy
2001 119 Jurgen Vandewiele
2001 122 Joeri Jansen
2005 131 Omar Bekkali

Meisjes Juniores

JAAR PLAATS NAAM
1992
5
Anja Smolders
1998
15
Catherine Lallemand
1996 23 Evelyne Coussement
1997 24 Catherine Lallemand
1995 28 Veerle Van linden
1991 30 Anja Smolders
2001 36 Mieke Geens
2001 40 Evelien Hofmans
1994 45 Sandrine Host
1995 45 Evelyne Coussement
1993 47 Isabella Sluysmans
2009 47  Jana Van Wabeke
2011 53 Zenobie Vangansbeke
2000 54 Xenia Luxem
2003 54 Marieken Verhaeghe
1993 56 Sandrine Host
1989 59 Sandra Van den Haesevelde
1989 60 Françoise Nemry
2003 61 Anke Van Campen
1990 63 Ingeborg Huyssen
1995 64 Sarah Speleers
1993 65 Sara Gysen
1997 67 Anke Onsia
1993 68 Myriam Juveyns
1989 70 Ingeborg Huyssen
2000 70 Sigrid Vanden Bempt
2004 70 Marieken Verhaeghe
1995 71 Tessy Gorris
2005 72 Selien De Schrijder
2004 74 Selien De Schrijder
2003 75 Kirsten Braem
2002 76 Evelien Hofmans
2000 78 Mieke Geens
1990 83 Françoise Nemry
1994 83 Caroline Smetz
1990 85 Valérie Collignon
2002 85 Kirsten Braem
1991 87 Annick Van Daele
1995 87 Els Verthe
2002 88 Miek Vyncke
2001 89 Lies Delameilleure
2003 89 Helena Pluymers
1996 91 Helen Van Lysebetten
2000 91 Veerle Demuynck
2005 91 Barbara Maveau
1990 94 Nathalie Deroubaix
1996 96 Nathalie Van Hoorebeke
2002 96 Marijke Jacobs
2004 97 Sandra Schenkel
2001 99 Ann Schreurs
2004 100 Anne Sophie Marechal
2001 102 Sophie Christiaens
2004 102 Lieselot Matthys
1996 104 An Gommers
2002 104 Anke Van Campen
2004 105 Ingrid Van Peteghem
2005 106 Anne Sophie Marechal
1990 111 Peggy Van Eeckhoudt
1994 111 Sarah Speleers
1991 116 Ann Noe
1991 117 Laurence Roobaert
1990 118 Annick Van Daele
1991 121 Veerle Dejaeghere
1991 124 Ann Toelen
1994 125 Sonja Deckers
1997 129 Nathalie Rousseau
1993 165 Muriel Bagi

 Vrouwen Lange Cross

JAAR PLAATS NAAM
1973
3
Joske Van Santberghe
1983
7
Francine Peeters
1988
8
Lieve Slegers
1989
8
Véronique Collard
2001
10
Anja Smolders
1974
11
Joske Van Santberghe
1986
11
Lieve Slegers
1973
12
Marleen Mols
1975
12
Magda Ilands
1984
12
Francine Peeters
1976
13
Viviane Van Emelen
1992
14
Lieve Slegers
1974
17
Marleen Mols
1992
17
Véronique Collard
1976
18
Nadine Claes
2000
18
Anja Smolders
1999
19
Anja Smolders
1979 21 Marleen Mols
1990 23 Veronique Collard
1974
25
Magda Versluys-Ilands
1975 25 Viviane Van Emelen
1987 26 Lieve Slegers
1975 28 Marleen Mols
1975 30 Brigitte De Palmenaere
1991 33 Veronique Collard
1989 34 Nelly Aerts
1984 35 Christel Jennis
1991 35 Lieve Slegers
1996 35 Anne-Marie Danneels
1989 37 Maria Van Gestel
1980 38 Marleen Mols
1973
39
Lieve Van den Broeck
1976 39 Marleen Mols
1985 39 Francine Peeters
1990 39 Lieve Slegers
2002 39 Anja Smolders
1998 40 Anja Smolders
1981 41 Francine Peeters
2004 42 Mounia Abouahcen
1974
44
Mimi Steels
1978 44 Nadine Claes
1984 44 Corinne Debaets
1984 45 Linda Milo
2001 45 Catherine Lallemand
1980 46 Magda Ilands
1986 46 Betty Vansteenbroek
1977 47 Nadine Claes
1978 47 Monique Seys
1979 47 Magda Ilands
1980 47 Rita Aerts
1999 47 Lieve Slegers
2003 47 Kim Offergeld
1975 49 Sonja Castelein
1985 49 Corinne Debaets
1976 50 Magda Ilands
1988 50 Ingrid Delagrange
1980 51 Francine Peeters
1981 52 Marie-Christine Deurbroeck
2003 52 Anja Smolders
1973
53
Geertje Meersseman
1977 53 Geertje Meersseman
1978 53 Magda Ilands
1997 53 Anja Smolders
2002 53 Stephanie De Croock
2003 53 Corinne Debaets
1981 54 Monique Seys
1993 54 Veronique Collard
1985 55 Linda Milo
1973
56
Magda Versluys-Ilands
2004 56 Anja Smolders
1990 57 Nancy Patteet
1983 58 Linda Milo
2005 58 Nathalie De Vos
1975 59 Bernadette Van Roy
1982 59 Betty Vansteenbroek
1979 60 Francine Peeters
1981 60 Marie-Christine Deurbroeck
1986 60 Maria Van Gestel
2002 60 Veerle Van linden
2000 61 Isabelle Collier
1973
62
Viviane Van Emelen
1990 62 Corinne Debaets
2004 62 Kim Offergeld
1976 63 Bernadette Van Roy
1977 63 Francine Peeters
1979 63 Marie-Christine Christiaens
1982 63 Francine Peeters
1984 63 Marie-Christine Deurbroeck
1995 63 Lieve Slegers
1974 64 Bernadette Van Roy
1976 64 Mimi Steels
1978 64 Bernadette Van Roy
2000 64 Stefanija Statkuviene
2001 64 Stephanie De Croock
2002 64 Catherine Lallemand
1978 65 Denise Verhaert
1986 65 Ingrid Delagrange
1996 65 Anja Smolders
1980 66 Denise Verhaert
1995 66 Anne-Marie Danneels
1987 67 Agnes Pardaens
1990 67 Anja De Brabant
1979 68 Denise Verhaert
1984 68 Magda Ilands
1986 68 Francine Peeters
1999 68 Stefanija Statkuviene
2004 68 Stephanie De Croock
1982 69 Magda Ilands
1983 69 Marie-Christine Deurbroeck
2002 69 Corinne Debaets
1981 70 Denise Verhaert
1997 70 Anne-Marie Danneels
1980 71 Marie-Christine Christiaens
1979 72 Nadine Claes
1981 72 Marleen Meuris
2001 72 Isabella Sluysmans
2001 75 Annick Beckers
1977 76 Viviane Van Emelen
2004 76 Corinne Debaets
1991 77 Ria Van Landeghem
1991 79 Ingrid Delagrange
1992 79 Ria Van Landeghem
2001 79 Patricia Van Damme
1983 80 Betty Vansteenbroek
2004 80 Sylvie Verthé
1994 82 Anja Smolders
1977 83 Rita Thys
1995 84 Ingrid Van Giel
1982 86 Linda Milo
2000 86 Corinne Debaets
1993 88 Els Peiren
1985 91 Ria Van Landeghem
1987 91 Corinne Debaets
1991 91 Maria Van Gestel
1992 91 Els Peiren
1991 92 Anja De Brabant
1995 92 Anja Smolders
1997 92 Sonja Deckers
1986 95 Linda Milo
1981 96 Mimi Steels
1989 96 Tania Merchiers
1993 96 Myriam Dumont
1987 99 Veronique Collard
1989 100 Anja De Brabant
1988 101 Tania Merchiers
1985 105 Lieve Slegers
1988 105 Maria Van Gestel
1993 111 Ingrid Van Giel
1987 112 Maria Van Gestel
1997 119 Veerle Dejaeghere
1990 128 Nelly Aerts
1993 130 Anja Smolders
1987 134 Marleen Renders (Jun)
 

 Vrouwen Korte Cross

JAAR PLAATS NAAM
2001 25 Fatiha Baouf
2002 37 Fatiha Baouf
2001 39 Sigrid Vanden Bempt
2004 39 Fatiha Baouf
2004 51 Veerle Van linden
2004 56 Véronique Collard
2001 65 Stefanija Statkuviene
2004 71 Mieke Geens
2001 74 Kim Offergeld
2004 74 Liesbeth Van de Velde
2003 78 Mieke Geens
2004 79 Sigrid Vanden Bempt
2005 80 Liesbeth Van de Velde
2001 81 Nathalie Deroubaix
2003 83 Anja Buysse
2003 84 Liesbeth Van de Velde
2001 87 Corinne Debaets
2002 88 Mieke Geens
2003 93 Nathalie De Vos
2005 96 Elke Offergeld
2002 98 Helen Van Lysebetten
2005 99 Griet Terryn


Internationaal Palmares

Jongens Juniores

JAAR Deel
nem.
GOUD ZILVER BRONS Beste Belg
1973 Jim
Brown/Sco
José
Haro/Esp
Leon
Schots/Bel
3. Leon
Schots
1974 Richard
Kimball/Usa
Venanzio
Ortis/Ita
John
Treacy/Irl
9. Rudy
Schoofs
1975 Thomas/Usa Gonzales/Esp Hooper/Irl 16. Jef Gees
1976 Eric
Hulst/Usa
Thom
Hunt/Usa
Nat
Muir/Sco
10. Harry
Servranckx
1977 80 Thom
Hunt/Usa
Santiago
Llorente/Esp
Ari
Paunonen/Fin
13. Ely
Aubertin
1978 Mike
Morton/Gbr
Rob
Earl/Can
Francisco
Alario/Esp
9.Eddy
De Pauw
1979 90 Eddy
De Pauw/Bel
Steve
Binns/Eng
I.
Denikeyev/Ussr
1. Eddy
De Pauw
1980 94 Jorge
Garcia/Esp
Valeriy
Grjaznov/Ussr
Ed
Eyestone/Usa
8. Guy
Lefevre
1981 102 Mohamed
Chouri/Tun
Yevgeniy
Zerebine/Ussr
Keith
Brantly/Usa
7. Vincent
Rousseau
1982 91 Zurubachew
Gelaw/Eth
Aduna
Lema/Eth
Stefano
Mei/Ita
43. Noel
Henrot
1983 105 Fesseha
Abebe/Eth
Angassu
Telga/Eth
John
Richards/Gbr
29. Arnold Van Heesvelde
1984 P.
Casacuberta/Esp
D.
Tessema/Eth
G.
Castellano/Can
24. Peter
Govaerts
1985 K.
Kipkemboi/Ken
H.
Negash/Eth
M.
Woldsilasse/Eth
40. Roland
Pauwels
1986 M.
Feyisa/Eth
S.
Kibiwot/Ken
D.
Bekele/Eth
20. Erik
Detier
1987 Danda
Kirochi/Ken
Demeke
Bekele/Eth
Debeke
Demise/Eth
17. Luc
Peerlinck
1988 Wilfred
Kirochi/Ken
Cosmas
Ndeti/Ken
Alfonce
Muindi/Ken
-
1989 A.
Abebe/Eth
Kibiego
Kororia/Ken
S.
Nyamu/Ken
41. Jerome
Claeys
1990 Kibiego
Kororia/Ken
Richard
Chelimo/Ken
Fita
Bayesa/Eth
51. Philippe
Jacquemin
1991 Andrew
Sambu/Tan
Muindi
Mumo/Ken
Fita
Bayesa/Eth
70. Tom
Van Hooste
1992 Ismael
Kirui/Ken
Haile
Gebrselassie/Eth
Josephat
Machuka/Ken
64. Daniel
De Clerck
1993 150 Philip
Mosima/Ken
C.
Kosgei/Ken
Josephat
Machuka/Ken
52. Tim
De Cock
1994 186 Philip
Mosima/Ken
Daniel
Komen/Ken
Abreham
Tsige/Eth
42. Pieter V. thournout
1995 146 Assefa
Mezgebu/Eth
Dejene
Lidetu/Eth
David
Chelule/Ken
26. Gunther
Methot
1996 128 David
Chelule/Ken
Assefa
Mezegebu/Eth
Samuel
Chepkok/Ken
104.Kjell Van melkebeke
1997 159 Elijah
Korir/Ken
Million
Wolde/Eth
Paul
Kosgei/Ken
102.Jerome
Vd Meerssche
1998 127 Million
Wolde/Eth
Richard
Limo/Ken
Hailu
Mekonnen/Eth
108. Joeri
Jansen
1999 149 Hailu
Mekonnen/Eth
Richard
Limo/Ken
Kipchumba
Mitei/Ken
51. Hans
Janssens
2000 162 Robert
Kipchumba/Ken
Duncan
Lebo/Ken
John Cher.
Korir/Ken
70. Yannick
Cloux
2001 149 Bekele
Kenenisa/Eth
Duncan
Lebo/Ken
Dathan
Ritzenheim
37. Pieter
Desmet
2002 124 Gebre Gebre-mariam/Eth Abel
Cheruiyot/Ken
Boniface
Kiprop/Uga
76. Pieter
Desmet
2003 121 Eliud
Kipchoge/Ken
Boniface
Kiprop/Ken
Solomon
Bushendich/Ken
42. Mario V.
Waeyenberge
2004 120 Meba
Tadesse/Eth
Boniface
Kiprop/Ken
Kimeli Ernest
Meli/Eth
42. Mario V.
Waeyenberge
2005 131 Choge Kiprono
Augustine/Ken
Bernard Kiprop
Kipyego/Ken
Barnabas Kiplagat
Kosgei/Ken
102. Franky
Hernould
2006 99 Ndiwa Mangata
Kimai/Ken 
Leonard Patrick
Komon/Ken 
Tariku
Bekele/Eth 
2007 105  Asbel
Kiprop/Ken 
Vincent Kiprop
Chepkok/Ken 
Math.Kipkoech 
Kisorio/Ken
-
2008 109 Ibrahim
Jeilan/Eth
Ayele
Abshero/Eth
Lucas Kimeli
Rotich/Ken 
-
2009 121 Ayele
Abshero/Eth 
Titus Kipjumba
Mbishei/Ken
Moses
Kibet/Ken
-
2010 121  Caleb
Mwangangi/Ken 
Clement
Kiprono/Ken 
Japhet Kipyegon
Korir/Ken 
2011 109  Geoffrey Kipsang
Kamworor/Ken
Thomas
Ayeko/Uga 
Patrick Mutunga
Mwikya/Ken 
           

 Mannen Lange Cross

JAAR Deel
nem.
GOUD ZILVER BRONS Beste Belg
1973 Pekka
Päivärinta/Fin
Mariano
Haro/Esp
Rod
Dixon/Nzl
5. Willy
Polleunis
1974 Erik
De Beck/Bel
Mariano
Haro/Esp
Karel
Lismont/Bel
1. Erik
De Beck
1975 Ian
Stewart/Sco
Mariano
Haro/Esp
Bill
Rodgers/Usa
10. Gaston
Roelants
1976 Carlos
Lopes/Por
Anthony
Simmons/Eng
Bernard
Ford/Eng
4. Karel
Lismont
1977 163 Leon
Schots/Bel
Carlos
Lopes/Por
Detlef
Uhleman/Brd
1. Leon
Schots
1978 John
Treacy/Irl
Aleksandr
Antipov/Ussr
Karel
Lismont/Bel
3. Karel
Lismont
1979 187 John
Treacy/Irl
Bronislaw
Malinowki/Pol
Aleksandr
Antipov/Ussr
5. Leon
Schots
1980 170 Craig
Virgin/Usa
Hans-Jurgen
Orthmann/Brd
Nick
Rose/Eng
4. Leon
Schots
1981 228 Craig
Virgin/Usa
Mohamed
Kedir/Eth
Fernando
Mamede/Por
9. Alex
Hagelsteens
1982 167 Mohamed
Kedir/Eth
Alberto
Salazar/Usa
Rod
Dixon/Nzl
17. Erik
De Beck
1983 210 Bekele
Debele/Eth
Carlos
Lopes/Por
Some
Munge/Ken
17. Erik
De Beck
1984 Carlos
Lopes/Por
Tim
Hutchings/Eng
Steve
Jones/Wal
59. Theo
Vd. Abbeel
1985 Carlos
Lopes/Por
P.
Kipkoech/Ken
W.
Bulti/Eth
51. Eddy
De Pauw
1986 John
Ngugi/Ken
A.
Mekonnen/Eth
J.
Kiptum/Ken
52. Vincent
Rousseau
1987 John
Ngugi/Ken
Paul
Kipkoech/Ken
Paul
Arpin/Fra
19. Vincent
Rousseau
1988 John
Ngugi/Ken
Paul
Kipkoech/Ken
William
Koskei/Ken
86. Peter Vd. Kerkhove
1989 John
Ngugi/Ken
Tim
Hutchings/Gbr
W.
Kirochi/Ken
34. Raf
Wyns
1990 Khalid
Skah/Mar
Moses
Tanui/Ken
Julius
Korir/Ken
26. Jos
Maes
1991 Khalid
Skah/Mar
Moses
Tanui/Ken
Simon
Karori/Ken
21. Vincent
Rousseau
1992 John
Ngugi/Ken
William
Mutwol/Ken
Fita
Bayesa/Eth
18. Vincent
Rousseau
1993 217 William
Sigei/Ken
Dominique
Kirui/Ken
Ismael
Kirui/Ken
100. Hans
Ulin
1994 267 William
Sigei/Ken
Simon
Chemoiywa/Ken
Haile
Gebrselassie/Eth
36. Ruddy
Walem
1995 212 Paul
Tergat/Ken
Ismael
Kirui/Ken
Salah
Hissou/Mar
97. Hans
Vd.Hoeven
1996 261 Paul
Tergat/Ken
Salah
Hissou/Mar
Ismael
Kirui/Ken
105. Stéph.
Rousseau
1997 265 Paul
Tergat/Ken
Salah
Hissou/Mar
Thomas
Nyariki/Ken
5. Moham-med Mourhit
1998 163 Paul
Tergat/Ken
Paul
Koech/Ken
Assefa
Mezegebu/Eth
8. Moham-med Mourhit
1999 159 Paul
Tergat/Ken
Patrick
Ivuti/Ken
Paulo
Guerra/Por
7. Moham-med Mourhit
2000 171 Mohammed
Mourhit/Bel
Assefa
Mezgebu/Eth
Paul
Tergat/Ken
1. Moham-med Mourhit
2001 159 Mohammed
Mourhit/Bel
Sergiy
Lebid/Ukr
Charles
Kamathi/Ken
1. Moham-med Mourhit
2002 134 Kenenisa
Bekele/Eth
John
Yuda/Tan
Wilberforce
Talel/Ken
34.Tom
Van Hooste
2003 113 Kenenisa
Bekele/Eth
Patrick
Ivuti/Ken
Gebre-egziab
Gebremariam/Eth
56. Tom
Van Hooste
2004 136 Kenenisa
Bekele/Eth
Gebre-egziab
Gebremariam/Eth
Sileshi
Sihine/Eth
31. Tom
Compernolle
2005 146 Kenenisa
Bekele/Eth
Tadesse
Zersenay/Eri
Hassan Abdullah
Ahmad/Qat
58. Hans
Janssens
2006 140 Kenenisa
Bekele/Eth
Sileshi
Sihine/Eth
Mathati Martin
Irungu/Ken
-
2007  135 Zersenay
Tadese/Eri 
Moses
Mosop/Ken
Kipyego Bernard
Kiprop/Ken
2008  179 Kenenisa
Bekele/Eth
Leonard Patrick
Komon/Ken
Zersenay
Tadese/Eri
-
2009  145 Gebreegziabher
Gebrem/Eth
Moses Ndiema
Kipsiro/Ken
Zersenay
Tadese/Eri
-
2010  135  Joseph
Ebuya/Ken 
Teklemariam
Medhin/Eri
Moses Ndiema
Kipsiro/Ken
-
2011 120 Imana
Marga/Eth
Paul Kipngetich
Tanui/Ken 
Vincent Kiprop
Chepkok/Ken 
           

 Mannen Korte Cross

JAAR Deel
nem.
GOUD ZILVER BRONS Beste Belg
1998 102 John
Kibowen/Ken
Daniel
Komen/Ken
Paul
Kosgei/Ken
-
1999 142 Benjamin
Limo/Ken
Paul
Kosgei/Ken
Hailu
Mekonnen/Eth
2000 167 John
Kibowen/Ken
Sammy
Kipketer/Ken
Paul
Kosgei/Ken
101. Hans
Janssens
2001 156 Enock
Koech/Ken
Kenenisa
Bekele/Eth
Benjamin
Limo/Ken
65. Tom
Compernolle
2002 123 Kenenisa
Bekele/Eth
Luke
Kipkosgei/Ken
Hailu
Mekonnen/Eth
58. Ridouane
Es-Saadi
2003 126 Kenenisa
Bekele/Eth
John
Kibowen/Ken
Benjamin
Limo/Ken
81. Ridouane
Es-Saadi
2004 140 Kenenisa
Bekele/Eth
Gebre-egziab
Gebremariam/Eth
Maregu
Zewdie/Eth
24. Ridouane
Es-Saadi
2005 140 Kenenisa
Bekele/Eth
Abraham
Chebii/Ken
Isaac Kiprono
Songok/Ken
113. Johan
Vermeiren
2006 128 Kenenisa
Bekele/Eth
Isaac Kiprono
Songok/Ken
Adil
Kaouch/Mor
-
2007       Niet meer ingericht
2008       Niet meer ingericht
2009       Niet meer ingericht
           

 

Landenrangschikkingen Mannen

Ga naar landenrangschikking vrouwen


Jaar
Lange Cross
Korte Cross
Juniores
1ste België Landen 1ste België Landen 1ste België Landen
1973 Bel 1 18 Esp 6 12
1974 Bel 1 15 Usa 6 13
1975 Nzl 3 12 Usa 4 11
1976 Eng 2 17 Usa 8 45
1977 Bel 1 20 Usa 5 15
1978 Fra 5 20 Eng 5 16
1979 Eng 5 21 Esp 9 16
1980 Eng 3 21 Ussr 4 17
1981 Eth 8 27 Usa 5 19
1982 Eth 11 19 Eth 12 16
1983 Eth 10 24 Eth 13 17
1984 Eth 12 23 Eth 6 13
1985 Eth 20 33 Eth 15
1986 Ken 10 40 Eth 8
1987 Ken 8 33 Eth 16 24
1988 Ken 16 16 Ken -
1989 Ken - 22 Ken 19 24
1990 Ken 12 24 Ken 16 18
1991 Ken 12 24 Ken 20 23
1992 Ken 13 22 Ken - 19
1993 Ken - 24 Ken 18 26
1994 Ken - 29 Ken 21 31
1995 Ken - 22 Ken 12 23
1996 Ken 17 29 Ken - 20
1997 Ken - 27 Ken - 26
1998 Ken - 27 Ken - 16 Eth - 20
1999 Ken - 23 Ken - 24 Ken - 24
2000 Ken 12 20 Ken - Ken 18 20
2001 Ken 7 27 Ken 16 26 Ken 9 25
2002 Ken 17 20 Ken - 17 Ken 15 18
2003 Ken 13 16 Ken 19 19 Ken 16 20
2004 Eth 12 19 Eth 13 18 Ken 14 18
2005 Eth - 20 Eth - 21 Ken - 18
2006 Ken 20  Ken  21  Ken  15 
2007  Ken 13        Ken  16 
2008  Ken 15        Ken 15 
2009  Ken 19        Ken 18 
2010 Ken  21        Ken 19 
2011 Ken 17       Ken 17 
                   

 Meisjes Juniores

JAAR Deel
nem.
GOUD ZILVER BRONS Beste Belgische
1989 114 Marlin
Ewerlof/Swe
O.
Nazarkina/Ussr
Esther
Saina/Ken
59. San. Vd Haesevelde
1990 121

Shixiang
Liu/Chn

Qinglan
Yan/Chn
Susan
Chepkemei/Ken
63. Ingeborg
Huyssen
1991 124

Lydia
Cheromei/Ken

Jane
Ekimat/Ken
Melody
Fairchild/Usa
30. Anja
Smolders
1992 104 Paula
Radcliffe/Gbr
Junxia
Wang/Gbr
Lydia
Cheromei/Ken
5. Anja
Smolders
1993 119

G.
Ondeyo/Ken

Pamela
Chepchumba/Ken
Sally
Barsosio/Ken
47. Isabella
Sluysmans
1994 138 Sally
Barsosio/Ken
Rose
Cheruiyot/Ken
Elizabeth
Yeptanui/Ken
45. Sandrine
Host
1995 107

Annemari
Sandell/Fin

Jebiwot
Keitany/Ken
Nancy
Kipron/Ken
28. Veerle
Van linden
1996 109 Kutre
Dulecha/Eth
Annemari
Sandell/Fin
Jepkorir
Ayabei/Ken
23. Evelyne
Coussement
1997 132 Rose
Koskei/Ken
Prisca
Jepleting/Ken
Ayelech
Worku/Eth
24. Catherine
Lallemand
1998 113 Yimenashu
Taye/Eth
Jeruto
Kiptum/Eth
Worknesh
Kidane/Eth
15. Catherine
Lallemand
1999 121

Werknesh
Kidane/Eth

Vivian
Cheruiyot/Ken
Yoshiko
Fujinaga/Jpn
-
2000 128 Vivian
Cheruiyot/Ken
Alice
Timbilili/Ken
Viola
Kibiwot/Ken
54. Xenia
Luxem
2001 123 Viola
Kibiwot/Ken
Abebech
Negussie/Ken
Aster
Bacha/Eth
36. Mieke
Geens
2002 108 Viola
Kibiwot/Ken
Dibaba
Tirunesh/Eth
Vivian
Cheruiyot/Ken
76. Evelien
Hofmans
2003 104 Dibaba
Tirunesh/Eth
Peninah
Chepchumba/Ken
Gelete
Burika/Eth
54. Marieken
Verhaeghe
2004 115 Meselech
Melkamu/Eth
Aziza
Aliyu/Eth
Mestawat
Tadesse/Eth
70. Marieken
Verhaeghe
2005 117 Bati Gelete
Burika/Eth
Ver.Nyaruai
Wanjiru/Ken
Cheb.Beatrice
Chepngeno/Ken
72. Selien
De Schrijder
2006 78 Pauline Chem.
Korikwiang/Ken 
Ver.Nyaruai
Wanjiru/Ken
Mercy Kosgei
Jelimo/Ken 
-
2007  67 Barasa Linet
Chepkwemo/Ken
Mercy Kosgei
Jelimo/Ken 
Veronica Nyar.
Wanjiru/Ken
2008  65 Genzebe
Dibaba/Eth 
Irine Chepet
Cheptai/Ken
Emebt
Etea/Eth 
2009  99 Genzebe
Dibaba/Eth 
Mercy
Cherono/Ken
Jackline
Chepngeno/Ken 
47. Jana
Van Wabeke 
2010 95 Mercy
Cherono/Ken
Purity Cherotich
Rion./Ken
Esther
Chemtai/Ken 
-
2011 92 Faith Chepngetich
Kipyegon/Ken 
Genet
Yalew/Eth 
Azemra
Gebru/Eth 
53. Zebobie
Vangansbeke 
           

 Vrouwen Lange Cross

JAAR Deel
nem.
GOUD ZILVER BRONS Beste Belgische
1973 74 Paola
Pigni-Cacchi/Ita
Joyce
Smith/Eng
Joske V. Sant-berghe/Bel 3. Joske V. Santberghe
1974 69 Paola
Pigni-Cacchi/Ita
Nina
Holmen/Fin
Rita
Ridley/Eng
11. Joske V. Santberghe
1975 71 Julie
Brown/Usa
Bronislawa
Ludwichowska/Pol
Carmen
Valero/Esp
12. Magda
Ilands
1976 69 Carmen
Valero/Esp
Tatiana
Kazankina/Ussr
Gabriela
Dorio/Ita
13. Viviane
Van Emelen
1977 96 Carmen
Valero/Esp
Ludmila
Bragina/Ussr
Gianna
Romanova/Ussr
47. Nadine
Claes
1978 97 Grete
Waitz/Nor
Natalia
Marasescu/Rom
Maricica
Puica/Rom
44. Nadine
Claes
1979 98 Grete
Waitz/Nor
R.
Smekhnova/Ussr
Elaine
Goodall/Usa
21. Marleen
Mols
1980 102 Grete
Waitz/Nor
Irina
Bondartchuk/Ussr
Elena
Sipatova/Ussr
38. Marleen
Mols
1981 116 Grete
Waitz/Nor
Jane
Merrill/Usa
Elena
Sipatova/Ussr
41. Francine
Peeters
1982 105 Maricica
Puica/Rom
Fita
Lovin/Rom
Grete
Waitz/Nor
59. Betty Vsteenbroek
1983 110 Grete
Waitz/Nor
Alison
Wiley/Can
Tatjana Poz-dnyakova/Ussr 7. Francine
Peeters
1984 108 Maricica
Puica/Rom
G.
Zakharova/Ussr
Grete
Waitz/Nor
12. Francine
Peeters
1985 131 Zola
Budd/Gbr
C.
Branta/Usa
Ingrid
Kristiansen/Nor
39. Francine
Peeters
1986 161 Zola
Budd/Gbr
Lynn
Jennings/Usa
Annette
Sergent/Fra
11. Lieve
Slegers
1987 150 Annette
Sergent/Fra
Liz
Lynch/Sco
Ingrid
Kristiansen/Nor
26. Lieve
Slegers
1988 139 Ingrid
Kristiansen/Nor
Angela
Tooby/Gbr
Annette
Sergent/Fra
8. Lieve
Slegers
1989 118 Annette
Sergent/Fra
N.
Stepanova/Ussr
L.
Williams/Can
8. Véron.
Collard
1990 138 Lynn
Jennings/Usa
Albertina
Dias/Por
Elena
Romanova/Ussr
23. Véron.
Collard
1991 124 Lynn
Jennings/Usa
Derartu
Tulu/Eth
Liz
McColgan/Gbr
33. Véron.
Collard
1992 121 Lynn
Jennings/Usa
Catherina
McKiernan/Irl
Albertina
Dias/Irl
14. Lieve
Slegers
1993 144 Albertina
Dias/Por
Catherina
McKiernan/Irl
Lynn
Jennings/Usa
54. Véron.
Collard
1994 147 Helen
Chepngeno/Ken
Catherina
McKiernan/Irl
Conçeicao
Ferreira/Por
82. Anja
Smolders
1995 135 Derartu
Tulu/Eth
Catherina
McKiernan/Irl
Sally
Barsosio/Ken
63. Lieve
Slegers
1996 129 Gete
Wami/Eth
Rose
Cheruiyot/Ken
Naomi
Mugo/Ken
35. Anne-M.
Danneels
1997 145 Derartu
Tulu/Eth
Paula
Radcliffe/Gbr
Gete
Wami/Eth
53. Anja
Smolders
1998 90 Sonia
O'Sullivan/Irl
Paula
Radcliffe/Gbr
Gete
Wami/Eth
40. Anja
Smolders
1999 100 Gete
Wami/Eth
Merima
Dendoba/Eth
Paula
Radcliffe/Gbr
19. Anja
Smolders
2000 102 Derartu
Tulu/Eth
Gete
Wami/Eth
Susan
Chepkemei/Ken
18. Anja
Smolders
2001 107 Paula
Radcliffe/Gbr
Gete
Wami/Eth
Lydia
Cheromei/Ken
10. Anja
Smolders
2002 81 Paula
Radcliffe/Gbr
Deena
Drossin/Usa
Colleen
De Reuck/Usa
39. Anja
Smolders
2003 66 Werknesh
Kidane/Eth
Deena
Drossin/Usa
Merima
Denboba/Eth
47. Kim
Offergeld
2004 97 Benita
Johnson/Aus
Ejegayehu
Dibaba/Eth
Werknesh
Kidane/Eth
42. Mounia
Aboulahcen
2005 91 Dibaba
Tirunesh/Eth
Alice
Timbilili/Ken
Werknesh
Kidane/Eth
58. Nathalie
De Vos
2006 99 Dibaba
Tirunesh/Eth
Lornah
Kiplagat/Ned 
Meselech
Melkamu/Eth
-
2007  82 Lornah
Kiplagat/Ned 
Dibaba
Tirunesh/Eth
Meselech
Melkamu/Eth
2008  95 Dibaba
Tirunesh/Eth
Mestawet
Tufa/Eth
Linet Chepkw.
Masai/Ken 
-
2009 96  Florence Jebet
Kiplagat/Ken 
Linet Chepkwemoi
Masai/Ken 
Meselech
Melkamu/Eth 
2010 86  Emily
Chebet/Ken
Linet Chepkwemoi
Masai/Ken 
Meselech
Melkamu/Eth 
2011 102  Vivian Jepkemoi
Cheruiyot/Ken 
Linet Chepkwemoi
Masai/Ken
Shalane
Flanagan/Usa
           

 Vrouwen Korte Cross

JAAR Deel
nem.
GOUD ZILVER BRONS Beste Belgische
1998 86 Sonia
O'Sullivan/Irl
Zahra
Ouaziz/Mar
Kutre
Dulecha/Eth
-
1999 107 Jackline
Maranga/Ken
Y. Belkacem-
Oubouhou/Fra
Annemari
Sandell/Fin
-
2000 121 Kutre
Dulecha/Eth
Zahra
Ouaziz/Mar
Margaret
Ngotho/Ken
-
2001 113 Gete
Wami/Eth
Paula
Radcliffe/Gbr
Edith
Masai/Ken
25. Fatiha
Baouf
2002 107 Edith
Masai/Ken
Werknesh
Kidane/Eth
Isabella
Ochichi/Ken
37 Fatiha
Baouf
2003 99 Edith
Masai/Ken
Werknesh
Kidane/Eth
Jane
Gakunyi/Ken
78. Mieke
Geens
2004 91 Edith
Masai/Ken
Tirunesh
Dibaba/Eth
Teyba
Erkesso/Eth
39. Fatiha
Baouf
2005 104 Tirunesh
Dibaba/Eth
Werknesh
Kidane/Eth
Isabella
Ochichi/Ken
80. Liesbeth
Van de Velde
2006 92 Bati Gelete
Burika/Eth
Ngetich Priscah
Jepleting/Ken 
Melkamu
Meselech/Eth
-
2007       Niet meer georganiseerd
2008       Niet meer georganiseerd
2009       Niet meer georganiseerd
           

 Landenrangschikkingen Vrouwen

Jaar
Lange Cross
Korte Cross
Juniores
1ste België Landen 1ste België Landen 1ste België Landen
1973 Eng 7 12
1974 Eng 4 12
1975 Usa 5 13
1976 Ussr 7 12
1977 Ussr 14 17
1978 Rom 13 17
1979 Usa 13 16
1980 Ussr 10 17
1981 Ussr 11 20
1982 Ussr 13 17
1983 Usa 14 19
1984 Usa 7 16
1985 Usa 15
1986 Gbr 10
1987 Usa 16 26
1988 Ussr 15
1989 Ussr 9 19 Ken - 15
1990 Ussr 10 23 Ken 16 21
1991 Ken 13 20 Ken 17 20
1992 Ken 13 19 Eth - 17
1993 Ken 20 26 Ken 12 19
1994 Por - 25 Ken 18 23
1995 Ken 15 21 Ken 8 15
1996 Ken - 22 Ken 15 17
1997 Eth - 23 Ken - 22
1998 Ken - 13 Mar - 14 Eth - 16
1999 Eth - 17 Fra - 17 Eth - 18
2000 Eth 12 16 Por - Ken 14 20
2001 Ken 11 18 Eth 13 19 Eth 16 21
2002 Eth 10 13 Eth - 17 Ken 15 18
2003 Eth dnf 7 Ken 16 16 Eth 14 16
2004 Eth 12 14 Eth 10 12 Eth 16 17
2005 Eth - 12 Eth - 16 Ken - 17
2006 Eth 15  Eth  14  Ken  12 
2007  Eth 12        Ken 11
2008  Eth 12        Eth 
2009  Ken 12        Eth 14 
2010 Ken  12        Ken - 14
2011  Ken 15        Eth  - 14 
                   

Nationale selectiecriteria  

 

2010: Bydgoszcz/Pol, 28 maart  38ste WK veldlopen te Bydgoszcz (2010)
2009: Amman/Jor, 28 maart  WK veldlopen in AMMAN (JOR) in 2009
2008: Edinburgh/Gbr, 30 maart

2007: Mombasa/Ken, 24 maart
2006: Fukuoka/Jpn, 01-02 april  
2005: Saint-Galmier/Fra, 19-20 maart  
2004: Brussel/Bel, 20-21 maart  
   
   
   


 

 

 

 

 

 

 

 





 

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel