U bevindt zich hier: kalender & resultaten - archief Palmares - Palmares BK cross
Archief - Palmares (Nationale-, Europese en Wereldkampioenschappen)
Palmares BK Veldlopen

Palmares BK Veldlopen vanaf 1978

Foutje gezien ? Kan je aanvullende info geven ?
Mail dan hier voor opmerkingen !

Mannen Vrouwen
Lange Cross Lange Cross
Korte Cross Korte Cross
Juniores Juniores
Scholieren Scholieren
Cadetten Cadetten

Lange Cross Mannen
Jaar Datum - Plaats Goud Zilver Brons
         

2013
(f)

10-03 Stene
Oostende 
Koen
Naert/EA 
Bashir
Abdi/RCG 
Stijn
Garain/ACP 
2012 11-03 Stene
Oostende 
Bashir
Abdi/RCG
Atelaw
Bekele/ROBA 
Jeroen
D'hoedt/OEH 
2011
(e)
13-03 Stene
Oostende
Atelaw
Bekele/ROBA
Jeroen
D'hoedt/OEH
Bashir
Abdi/RCG
2010 14-03 Stene
Oostende 
Pieter
Desmet/OEH
Atelaw
Bekele/AVZK
Sanne
Torfs/DUFF
2009
(d)
01-03 Stene
Oostende 
Atelaw
Bekele/AVZK 
Pieter
Desmet/OEH
Willem
Van Hoof/ROBA
2008
(c)
09-03 Stene
Oostende
Tom Van
Hooste/OEH
Hans
Janssens/DUFF
Dries
Busselot/OEH
2007
(b)
11-03 Stene Oostende Rik
Ceulemans/ADD
Stijn
Vandevelde/AZW
Hans
Janssens/DUFF
2006 12-03 Stene
Oostende
Pieter
Desmet/AZW
Tom Van Hooste/OEH Jesse
Stroobants/DCLA
2005 27-02
Oostende
Tom
Van Hooste/OEH
Rik
Ceulemans/ATLA
Hans
Janssens/DUFF
2004 07-03
Oostende
Tom
Compernolle/RIEM
Rik
Ceulemans/ATLA
Krijn Van
Koolwijk/LOOI
2003 09-03
Oostende
Tom
Van Hooste/OEH
Hans
Janssens/DUFF
Christian
Nemeth/CABW
2002 10-03
Oostende
Tom
Van Hooste/OEH
Frederic
Collignon/HERV
Koen
Van Rie/ACP
2001 18-03
Oostende
Tom
Van Hooste/OEH
Ruddy
Walem/ACLO
Jerry Van den
Eede/DAC
2000
(a)
12-03
Oostende
Jerry Van den
Eede/DAC
Stefan Van Den
Broek/BONH
Tom
Van Hooste/OEH
1999 14-03
Oostende
Mohammed
Mourhit/RFCL
Koen
Van Rie/ACP
Ruddy
Walem/MOHA
1998 08-03
Oostende
Mohammed
Mourhit/RFCL
Tom
Van Hooste/OEH
Marc Vander-
Straeten/ESC
1997 02-03
Averbode
Mohammed
Mourhit/RFCL
Eric
Bouffioux/RFCL
Tom
Van Hooste/OEH
1996 03-03
Monc.sSamb.
William
Van Dijck/LOOI
Marc Vander-
Straeten/ESC
Filip Van
Damme/LEBB
1995 05-03
Waregem
Vincent
Rousseau/RISC
William
Van Dijck/LOOI
Hans Van Der
Hoeven/DILB
1994 06-03
Monc.sSamb.
Vincent
Rousseau/RISC
Ruddy
Walem/AVT
Eddy
Hellebuyck/AVT
1993 14-03
Mechelen
Vincent
Rousseau/RISC
William
Van Dijck/LOOI
Eddy
Hellebuyck/AVT
1992 08-03
Averbode
Vincent
Rousseau/MOHA
Ruddy
Walem/MOHA
Jos
Maes/AVT
1991 03-03
Antwerpen
Vincent
Rousseau/MOHA
Ruddy
Walem/MOHA
Jos
Maes/AVT
1990 11-03
Amay
Vincent
Rousseau/MOHA
Peter Van de
Kerkhove/DCLA
Gino Van
Geyte/HAMM
1989 12-02
Waregem
Jos
Maes/AVT
Raf
Wijns/DUFF
Eddy
Hellebuyck/AVT
1988 28-02
Oostende
Vincent
Rousseau/MOHA
William
Van Dijck/LOOI
Eddy
Hellebuyck/AVT
1987 01-03
Mol
Vincent
Rousseau/MOHA
Jos
Maes/AVT
Eddy
Depauw/ZOVA
1986 09-03
Waregem
Eddy
Depauw/ZOVA
Karel
Lismont/FCL
Jean-Pierre
Paumen/AVT
1985 10-03
Zolder
Jef
Gees/ZOVA
Geert
Deruddere/AVMO
Ghislain
Fourrier/AVT
1984 04-03
Hechtel
Vincent
Rousseau/MOHA
Alex
Hagelsteens/FCL
Raymond
Van Paemel/VS
1983 27-02
Hechtel
Leon
Schots/FCL
Karel
Lismont/FCL
Erik
De Beck/DCL
1982 28-02
Waregem
Leon
Schots/FCL
Erik
De Beck/DCL
Karel
Lismont/FCL
1981 08-03
Hechtel
Emiel
Puttemans/DCL
Erik
De Beck/DCL
Alex
Hagelsteens/FCL
1980 24-02
Waregem
Karel
Lismont/FCL
Leon
Schots/FCL
Willy
Polleunis/OB
1979 04-03
Waregem
Leon
Schots/FCL
Frank
Grillaert/AAC
Erik
De Beck/DCL
1978 05-03
Waregem
Willy
Polleunis/DCL
Karel
Lismont/FCL
Rik
Schoofs/FCL

Opmerkingen:
(a) Hilaire N'tirempeba/CABW wint de wedstrijd.
(b) Tasama Faisa Dame/RFCL wint de wedstrijd.
(c) Tasama Faisa Dame/RFCL wordt 2de en Atelaw Bekele/AVZK wordt 4de.
(d) Tasama Faisa Dame/RFCL wint en Vital Gahungu/RFCL wordt 4de
(e) Tasama Faisa Dame/VAC wordt 2de.
(f) Tasama Faisa Dame/VAC wint.

Korte Cross Mannen
Jaar Datum - Plaats Goud Zilver Brons
         
2013 10-03 Stene
Oostende 
Pieter-Jan
Hannes/OLSE 
Wesley
De Kerpel/ROBA 
Kim
Ruell/DCLA
2012
(d)
11-03 Stene
Oostende 
Pieter-Jan
Hannes/OLSE
Ali
Hamdi/GRIM 
Valere
Hustin/DAMP
2011 13-03 Stene
Oostende
Wesley De
Kerpel/ROBA 
Dries
Busselot/DCLA
Maarten
Van Steen/DCLA
2010 14-03 Stene
Oostende 
Wesley De
Kerpel/ROBA 
Ali
Hamdi/GRIM
Mario Van
Waeyenberge/DUFF
2009 01-03 Stene
Oostende
Kim
Ruell/DCLA 

Andreas
Van Ham/DAC

Sebastien
Dewitte/RESC

2008
(c) 

09-03 Stene
Oostende
Kim
Ruell/DCLA
Pieter
Rijnders/DCLA
Maarten
Van Steen/DCLA
2007
(b)
11-03 Stene Oostende Dries
Busselot/OEH
Mario Van
Waeyenberge/DUFF
Kim
Ruell/DCLA
2006 12-03 Stene
Oostende
Mario Van
Waeyenberge/DUFF
Tim
Clerbout/LAT
Kristof Van
Malderen/VAC
2005 27-02
Oostende
Mario Van
Waeyenberge/DUFF
Johan
Vermeiren/OEH
Omar
Bekkali/OEH
2004 07-03
Oostende
Ridouane
Es-Saadi/DCLA
Wim
Borms/DUFF
Johan
Vermeiren/OEH
2003 09-03
Oostende
Ridouane
Es-Saadi/DCLA
Tim
Clerbout/LAT
Monder
Rizki/ATLE
2002 10-03
Oostende
Ridouane
Es-Saadi/DCLA
Hans
Janssens/DUFF
Tim
Clerbout/LEBB
2001 18-03
Oostende
Jurgen
Vandewiele/AVMO
Joeri
Jansen/DUFF
Frederic
Desmedt/VAC
2000 12-03
Oostende
Patrick
Grammens/RIEM
Luc
Bernaert/MACI
Frederic
Desmedt/VAC
1999 14-03
Oostende
Luc
Bernaert/AVT
Emmanuel
Loverie/WIBO
Frederic
Desmedt/VAC
1998 08-03
Oostende
Wout Van Den
Broeck/ESC
Frederic
Desmedt/ESC
Jerome Van
Reusel/CABW
1997 02-03
Averbode
François
Carpentier/SPA
Luc
Bernaert/AVT
Rudy
Vlasselaer/CABW
1996 03-03
MoncSSamb.
Frederic
Desmedt/CABW
Jerome Van
Reusel/RISC
Abderraham
Dahmani/RFCL
1995 05-03
Waregem
Rudy
Vlasselaer/CABW
Philippe
Brisy/SPA
Wim
Borms/SPBO
1994
(a)
06-03
MoncSSamb.
Rudy
Vlasselaer/CABW
Frederic
Collignon/HERV
L.
Baiyot/CSF
1993 14-03
Mechelen
Bart
Meganck/EA
Denis
Renuart/RISC
Tom
Willaert/AVR
1992 08-03
Averbode
Christophe
Impens/RCG
Rudy
Vlasselaer/CABW
Luc
Bernaert/OB

Opmerkingen:
(a) G.Nabil (Tun) wordt 3de.
(b) Abdi Nagassa/VOLH en Fadil Ouahjoujou worden 2de en 3de.
(c) Merdji Tayeb/CRAC wordt 2de.
(d) Abdellah Dacha/ROBA wint; Mohamed Berok/ASVO wordt 4de.

Lange Cross Vrouwen
Jaar Datum - Plaats Goud Zilver Brons
         
2013 10-03 Stene
Oostende 
Almensh
Belete/VAC 
Veerle
Dejaeghere/AVR 
Veerle
Van linden/DCLA 
2012 11-03 Stene
Oostende
Veerle De-
jaeghere/AVR
Barbara
Maveau/AVR
Veerle
Van linden/DCLA
2011 13-03 Stene
Oostende
Veerle De-
jaeghere/AVR
Selien De
Schrijder/RCG
Sigrid Vanden
Bempt/DCLA 
2010 14-03 Stene
Oostende 
Veerle De-
jaeghere/HULS
Selien De
Schrijder/RCG
Xenia
Luxem/OLSE
2009
(e)
01-03 Stene
Oostende 
Veerle De-
jaeghere/HULS 
Selien De
Schrijder/VS 
Sigrid Vanden
Bempt/DCLA 
2008
(d)
09-03 Stene
Oostende
Elke Van
Hoeymissen/DCLA
Xenia
Luxem/OLSE
Sandra
Schenkel/DCLA
2007 11-03 Stene
Oostende
Nathalie
De Vos/HULS
Stephanie De
Croock/ZELE
Anke Van
Campen/ROBA
2006 12-03 Stene
Oostende
Nathalie
De Vos/VAC
Anja
Smolders/RIEM
Anke Van Campen/ROBA
2005 27-02
Oostende
Mounia
Aboulahcen/ATLE
Nathalie
De Vos/STAX
Mieke
Geens/DUFF
2004 07-03
Oostende
Anja
Smolders/AVT
Kim
Offergeld/DUFF
Mounia
Aboulahcen/ATLE
2003 09-03
Oostende
Fatiha
Baouf/CABW
Kim
Offergeld/DUFF
Anja
Smolders/AVT
2002 10-03
Oostende
Anja
Smolders/DUFF
Fatiha
Baouf/CABW
Stephanie
De Croock/ZELE
2001 18-03
Oostende
Anja
Smolders/DUFF
Fatiha
Baouf/CABW
Sigrid Vanden
Bempt/DCLA
2000 12-03
Oostende
Anja
Smolders/DUFF
Stefanija
Statkuviene/ASSA
Isabelle
Collier/OEH
1999 14-03
Oostende
Anja
Smolders/DUFF
Lief
Slegers/AVT
Stefanija
Statkuviene/ASSA
1998 08-03
Oostende
Anja
Smolders/DUFF
Veerle
Dejaeghere/MACI
Véronique
Collard/GRIM
1997 02-03
Averbode
Anja
Smolders/DUFF
Marleen
Renders/AVT
Anne-Marie
Danneels/AVT
1996
(c)
03-03
Monceau sS.
Anne-Marie
Danneels/AVT
Lief
Slegers/BRRC
Anja
Smolders/DUFF
1995
(b)
05-03
Waregem
Lief
Slegers/AVT
Anne-Marie
Danneels/AVT
Marleen
Renders/AVT
1994
(a)
06-03
Monceau sS.
Lief
Slegers/AVT
Véronique
Collard/RFCL
Anja
Smolders/DUFF
1993 14-03
Mechelen
Véronique
Collard/TCB
Ingrid
Delagrange/AVT
Els
Peiren/CSF
1992 08-03
Averbode
Lief
Slegers/AVT
Véronique
Collard/BTC
Marleen
Renders/LOOI
1991 03-03
Antwerpen
Lief
Slegers/AVT
Véronique
Collard/ESC
Anja
Debrabant/AZW
1990 11-03
Amay
Véronique
Collard/ESC
Lief
Slegers/AVT
Corinne
Debaets/DCLA
1989 12-02
Waregem
Véronique
Collard/ESC
Marleen
Renders/LOOI
Maria Van
Gestel/ACHL
1988 28-02
Oostende
Véronique
Collard/ESC
Lief
Slegers/ARAC
Ingrid
Delagrange/HCO
1987 08.03
SL.Woluwe
Véronique
Collard/ESC
Lief
Slegers/ARAC
Agnes
Pardaens/VAC
1986 02.03
SL.Woluwe
Corinne
Debaets/ACG
Lief
Slegers/ARAC
Ingrid
Delagrange/HCO
1985 24.02
SL.Woluwe
Betty Van-
steenbroek/LOOI
Corinne
Debaets/ACG
Lief
Slegers/ARAC
1984 11.03
Zolder
Francine
Peeters/AVT
Corinne
Debaets/ACG
Magda
Ilands/DUFF
1983 20.02
Vorselaar
Francine
Peeters/AVT
Marie-Christine
Deurbroeck/ACG
Magda
Ilands/DUFF
1982 21.02
Waregem
Magda
Ilands/LAC
Marleen
Mols/AKVO
Marie-Christine
Deurbroeck/ACG
1981 01.03
Vorselaar
Marie-Christine
Deurbroeck/ACG
Francine
Peeters/AVT
Magda
Ilands/LAC
1980 17-02
Vorselaar
Magda
Ilands/LAC
Marie-Christine
Christiaens/ACME
Francine
Peeters/AVT
1979 25.02
Wingene
Francine
Peeters/AVT
Marleen
Mols/AKVO
Marie-Christine
Christiaens/ACME
1978 2.02
Wingene
Marleen
Mols/AKVO
Monique
Seys/ACIP
Nadine
Claes/LOOI

Opmerkingen
(a) Stefanija Stakuviene (Lit/ASSA) wordt 2de.
(b) Stefanija Statkuviene (Lit/ASSA) wordt 2de.
(c) Stefanija Statkuviene (Lit/ASSA) wint.
(d) Mimi Belete (Eth/KKS) wint.
(e) Almensh Belete (Eth/VAC) wordt 2de.

Korte Cross Vrouwen
Jaar Datum - Plaats Goud Zilver Brons
       
2013 10-03 Stene
Oostende 
Sigrid
Vanden Bempt/DCLA 
Valerie
Van Bogaert/ACW
Jenna
Wyns/VAC 
2012 11-03 Stene
Oostende 
Katrijn Vande
Riviere/RIEM
Evy
Pieters/HAC
Eline
Deboth/DCLA 
2011 13-03 Stene
Oostende
Anne-Sophie
Marechal/HF
Marieken
Verhaeghe/DCLA
Corinne
Debaets/DCLA
2010 14-03 Stene
Oostende 
Sigrid Vanden
Bempt/DCLA
Klaartje
Kennes/ROBA
Anne-Sophie
Marechal/HF
2009 01-03 Stene
Oostende
Veerle Van
linden/DCLA 
Corinne
Debaets/DCLA
Stephanie
De Croock/ZELE
2008
(c)
09-03 Stene
Oostende
Barbara
Maveau/FLAC 
Sigrid Vanden
Bempt/DCLA
Marieken
Verhaeghe/DCLA
2007
(b)
11-03 Stene
Oostende
Sigrid Vanden
Bempt/DCLA
Isabella
Sluijsmans/RFCL
Els
Verthé/AZW
2006 12-03 Stene
Oostende
Sylvie
Verthé/AZW
Griet
Terryn/RFCL
Véronique
Collard/BAV
2005
(a)
27-02
Oostende
Liesbeth Van
de Velde/DCLA
Griet
Terryn/RFCL
Elke
Offergeld/DUFF
2004 07-03
Oostende
Mieke
Geens/DUFF
Liesbeth Van
de Velde/DCLA
Veerle Van
linden/DCLA
2003 09-03
Oostende
Veerle De-
jaeghere/FLAC
Mieke
Geens/DUFF
Nathalie
De Vos/STAX
2002 10-03
Oostende
Véronique
Collard/BAV
Helen Van
Lysebetten/ACW
Mieke
Geens/DUFF
2001 18-03
Oostende
Véronique
Collard/BAV
Klaartje
Kennes/ROBA
Els
Leenaerts/ROBA
2000 12-03
Oostende
Véronique
Collard/BAV
Fatiha
Baouf/CABW
Helen Van
Lysebetten/ACW
1999 14-03
Oostende
Els Van
Coillie/AVMO
Eva
Fevery/AVT
Suzy
Tyskens/SACN
1998 08-03
Oostende
Els Van
Coillie/AVMO
Anja
Buysse/RCG
Sandrine
Host/SER
1997 02-03
Averbode
Els
Verthé/KAAG
Ina
Jaspers/AVT
Isabelle
Duchene/SPA
1996 03-03
Monceau sSamb.
Els Van
Coillie/AVMO
Ina
Jaspers/AVT
Françoise
Nemry/CABW
1995 05-03
Waregem
Els Van
Coillie/AVMO
Maria
Byczkowska/AVT
Linda
Berghman/LEBB
1994 06-03
Monceau sSamb.
Maria
Byczkowska/AVT
Laurence
Roobaert/CABW
Nicole
Poels/DCLA
1993 14-03
Mechelen
Laurence
Roobaert/USBR
Anja
Buysse/RCG
Linda
Berghman/AVT
1992 08-03
Averbode
Linda
Berghman/AVT
Els Van
Coillie/AVMO
Carine
Morias/AVT

Opmerkingen:
(a): Rosemary Kithusi (Ken/VAC): 3de buiten wedstrijd.
(b): Mimi Belete (Eth/KKS): 2de buiten wedstrijd.
(c): Almensh Belete (Eth/KKS) wordt 2de buiten wedstrijd.

Juniores Mannen
Jaar Datum - Plaats Goud Zilver Brons Geb
jaar
         
2013 10-03 Stene
Oostende 
Isaac
Kimeli/OEH
Michiel
Van Dyck/ACHL 
Robin
Hendrix/VAC 
1994
1995
2012 11-03 Stene
Oostende 
Lahsene
Bouchikhi/OLSE
Isaac
Kimeli/OEH 
Steven
Casteele/KKS
1993
1994 
2011 13-03 Stene
Oostende 
Pieter-Jan
Hannes/OLSE 
Valere
Hustin/DAMP
Tarik
Moukrime/HERV 
1992
1993 
2010 14-03 Stene
Oostende
Erwin
Leysen/ZWAT 
Mats
Lunders/LYRA 
Thomas
De Bock/RCG
1991
1992
2009 01-03 Stene
Oostende 
Jeroen
D'hoedt/OEH 
Dieter
Vanstreels/DUFF 
Soufiane
Bouchikhi/OLSE
1990
1991
2008 09-03 Stene
Oostende
Koen
Naert/EA
Jeroen
D'hoedt/OEH
Soufiane
Bouchikhi/OLSE
1989
1990
2007 11-03 Stene
Oostende
Ruben VandeVelde/FLAC Pieter-Jan
Van Eynde/DCLA
Sanne
Torfs/DUFF

1988
1989

2006
(a)
12-03 Stene
Oostende
Kim
Ruell/DCLA
Ruben
Vandevelde/FLAC
Sanne
Torfs/DUFF
1987
1988
2005 27-02
Oostende
Maarten
Bosmans/ACBR
Franky
Hernould/USTA
Jean-Pierre
Weerts/DAMP
1986
1987
2004 07-03
Oostende
Mario Van
Waeyenberge/DUFF
Gert Van
Poucke/KAAG
Franky
Hernould/USTA
1985
1986
2003 09-03
Oostende
Mario Van
Waeyenberge/DUFF
Gert Van
Poucke/KAAG
Kristof
Mouton/ACME
1984
1985
2002 10-03
Oostende
Pieter
Desmet/AZW
Dries
Busselot/ACP
Stein
Van Es/DUFF
1983
1984
2001 18-03
Oostende
Tim
Stessens/LOOI
Philippe
Verleyen/FLAC
Pieter
Desmet/AZW
1982
1983
2000 12-03
Oostende
Krijn Van
Koolwyk/LOOI
Koen
Wilssens/VOLH
Yannick
Cloux/RFCL
1981
1982
1999 14-03
Oostende
Hans
Janssens/BONH
Matthieu Van Diest/CABW Yannick
Cloux/RFCL
1980
1981
1998 08-03
Oostende
Joeri
Jansen/ACHL
Bram
Vandamme/OB
Bart
Evens/AVT
1979
1980
1997 02-03
Averbode
Jerome Van de
Meerssche/RISC
Nick
Govaerts/TUAC
Ahmed
Elgharib/RFCL
1978
1979
1996 03-03
Monceau
Kjell Van-
melkebeke/RCG
William
Vleirick/RCG
Steven
Heemskerk/ATLA
1977
1978
1995 05-03
Waregem
Gunther
Methot/HERA
Nico
Noe/DCLA
Pieter Van
Thournout/KKS
1976
1977
1994 06-03
Monceau
Pieter Van
Thournout/KKS
Karel
Dewaele/AZW
Tom
Compernolle/AVMO
1975
1976
1993 14-03
Mechelen
Tim
De Cock/OEH
François
Carpentier/SPA
Paul
Engels/ACME
1974
1975
1992 08-03
Averbode
Daniel
De Clerck/DUFF
Ali
Abdi Isse/RCB
Jurgen
Vandewiele/KKS
1973
1974
1991 03-03
Antwerpen
Tom Van
Hooste/AVLO
Koen Van
Rie/ACP
Denis
Renuart/CSC
1972
1973
1990 11-03
Amay
Philippe
Jacquemin/DAMP
Tom Van
Hooste/AVLO
Ben Mohamed
Rachid/ESC
1971
1972
1989 12-02
Waregem
Hans
Ulin/HOUT
Geert
Royaert/AZW
Jerome
Claeys/ACG
1970
1971
1988 28-02
Oostende
Wendy
Hermans/LOOI
Freddy Van Winghe/OPW Marc Vander-
straeten/OEH
1969
1970
1987 01-03
Mol
Luc
Peerlinck/HAMM
Rik
Stepman/KAAG
Marc Vander-
straeten/OEH
1968
1969
1986 09-03
Waregem
Ruddy
Walem/MOHA
Luc
Peerlinck/HAMM
Erik
Detier/KAAG
1967
1968
1985 10-03
Zolder
Jo
Slagmolen/DUFF
Peter
Govaerts/DUFF
Gerdy
Roose/KKS
1966
1967
1984 04-03
Hechtel
Jo
Slagmolen/DUFF
Peter
Govaerts/AAC
Peter Vande-
kerkhove/ASVO
1965
1966
1983 27-02
Hechtel
Benny
Pollentier/HCO
Arnold Van
Heesvelde/ASRI
Marc
Nelis/AVMO
1964
1965
1982 28-02
Waregem
Johan
Vandelanotte/HAC
Bart De
Keyser/HAMM
Chris
Reynders/ACKO
1963
1964
1981 08-03
Hechtel
Vincent
Rousseau/MOHA
Wim
Willaert/HAMM
Marc
Maes/LOOI
1962
1963
1980 24-02
Waregem
Guy
Lefevre/SMAC
Johan
Van Oost/HOUT
William
Van Dijck/LOOI
1961
1962
1979 04-03
Waregem
Eddy
De Pauw/ZOVA
Peter
Daenens/OB
Patrick
Deliveyne/ASSA
1960
1961
1978 05-03
Waregem
Eddy
De Pauw/ZOVA
Patrick
Deliveyne/ASSA
Dirk
Mattheus/HOUT
1959
1960

Opmerkingen:
(a): 1ste: Atelaw Bekele/AVZK-Eth; 2de: Tasama Faisa Dame/RFCL-Eth

Juniores Vrouwen
Jaar Datum - Plaats Goud Zilver Brons Geb
jaar
2013 10-03 Stene
Oostende 
Louise
Carton/HCO 
Sara
Vande Velde/DUFF 
Astrid
Verhoeven/LEBB 
1994
1995 
2012 11-03 Stene
Oostende 
Imana
Truyers/AVT 
Camilla
De Bleecker/DEIN 
Jolien Van
Hoorebeke/RIEM 
1993
1994 
2011 13-03 Stene
Oostende 
Zenobie Van-
Gansbeke/KAAG
Jenna
Wyns/VAC
Shana
Lauwers/ATAC
1992
1993 
2010 14-03 Stene
Oostende 
Zenobie Van-
Gansbeke/KAAG
Kim
Bosmans/AVT
Julie
Eysackers/OLSE
1991
1992
2009 01-03 Stene
Oostende 
Jana Van
Wabeke/HALE
Katrijn Vande
Riviere/DEIN
Eline
Dalemans/KAAG
1990
1991
2008 09-03 Stene
Oostende
Katrijn Vande
Riviere/DEIN 
Jana Van
Wabeke/HALE
Charlotte
Mahieu/DAMP
1989
1990
2007  11-03 Stene
Oostende
Charlotte
Mahieu/DAMP
Vicky
Janssens/AVOS
Nikki
Foque/WIBO
1988
1989
2006 12-03 Stene
Oostende
Barbara
Maveau/FLAC
Annelore
Desaedeleer/OEH
Vanja
Cnops/VAMB
1987
1988
2005 27-02
Oostende
Selien De
Schrijder/VS
Barbara
Maveau/FLAC
Anne-Sophie
Marechal/HF
1986
1987
2004 07-03
Oostende
Selien De
Schrijder/VS
Marieken
Verhaeghe/MACW
Anne-Sophie
Marechal/HF
1985
1986
2003 09-03
Oostende
Anke Van
Campen/ROBA
Marieken
Verhaeghe/MACW
Kirsten
Braem/AVT
1984
1985
2002
(a)
10-03
Oostende
Evelien
Hofmans/OLSE
Miek
Vyncke/ACME
Anke Van
Campen/ROBA
1983
1984
2001 18-03
Oostende
Mieke
Geens/DUFF
Evelien
Hofmans/OLSE
Xenia
Luxem/OLSE
1982
1983
2000 12-03
Oostende
Xenia
Luxem/OLSE
Sigrid Vanden
Bempt/DCLA
Mieke
Geens/DUFF
1981
1982
1999 14-03
Oostende
Melissa
Benoumeur/RFCL
Veerle Van der
Heyden/RCG
Nele
Huysse/KAAG
1980
1981
1998 08-03
Oostende
Cathérine
Lallemand/RISC
Kristi
De Smedt/KAAG
Ludivine
Michel/MALM
1979
1980
1997 02-03
Averbode
Cathérine
Lallemand/RISC
Anke
Onsia/OLSE
Nathalie
Rousseau/CABW
1978
1979
1996 03-03
Monceau
Evelyne
Coussement/DCLA
Nathalie Van
Hoorebeke/ACME
Ann
Gommers/DUFF
1977
1978
1995 05-03
Waregem
Veerle
Van linden/KOAC
Evelyne
Coussement/DCLA
Els
Verthe/KAAG
1976
1977
1994 06-03
Monceau
Sandrine
Host/SER
Caroline
Smetz/SMAC
Sonja
Deckers/AVT
1975
1976
1993 14-03
Mechelen
Sandrine
Host/SER
Isabella
Sluysmans/TACT
Sara
Gysen/DCLA
1974
1975
1992 08-03
Averbode
Anja
Smolders/DUFF
Isabella
Sluysmans/TACT
Sabine
Parent/USTA
1973
1974
1991 03-03
Antwerpen
Anja
Smolders/DUFF
Laurence
Roobaert/USBR
Annick
Van Daele/STG
1972
1973
1990 11-03
Amay
Valerie
Collignon/FLEU
Nathalie
Deroubaix/GREA
Françoise
Nemry/RIWA
1971
1972
1989 12-02
Waregem
Sandra Van Den
Haesevelde/ASVO
Ingeborg
Huyssen/DUFF
Greet
Dupain/OLSE
1970
1971
1988 28-02
Oostende
Els
Peiren/CSF
Ilse
Smolders/MAC
Chantale
Dubois/CSC
1969
1970
1987 08.03
Woluwe
Marleen
Renders/LOOI
Els
Peiren/CSF
Gerda
Foncke/VS
1968
1969
1986 02.03
Woluwe
Marleen
Renders/LOOI
Joke
Annerel/OPW
Anja
Debrabant/WAC
1967
1968
1985 24.02
Woluwe
Tania
Merchiers/ACZO
Brigitte
Heyns/ARAC
Becky
Mols/VORS
1966
1967
1984 11.03
Zolder
Lief
Slegers/ARAC
Brigitte
Heyns/ARAC
V.
Verhoeven/BONH
1965
1966
1983 20.02
Vorselaar
Dany
Renders/ACHL
Nancy
Patteet/KOAC
Denise
Nijssen/HDD
1964
1965
1982 21.02
Waregem
Betty Van-steenbroek/LOOI Véronique
Collard/ESC
Nancy
Patteet/KOAC
1963
1964
1981 01.03
Vorselaar
Betty Van-steenbroek/LOOI Myriam
Dumont/ESVR
Greta
Berghman/OPAC
1962
1963
1980 17-02
Vorselaar
Greta
Berghman/OPAC
Nelly
Aerts/LOOI
Marleen Van den
Borre/ZOVA
1961
1962
1979 25.02
Wingene
Bernadette
Buysse/ZELE
Noella
De Feyter/LYRA
Marlen
Christiaens/ZELE
1960
1961
1978 26.02
Wingene
Denise
Verhaert/ACHL
Marleen
Beirnaert/HAMM
Chantal
Bruneau/SCA
1959
1960

Opmerkingen:
(a) Scholiere Kirsten Braem/AVT wordt 2de;
Bitjae Getacho/Eth wordt 3de. Allebei B(uiten) W(edstrijd).


Scholieren - Jongens - Tweedejaars
Jaar Datum - Plaats Goud Zilver Brons Geb
jaar
           
2013 10-03 Stene
Oostende 
Simon
Debognies/OEH 
Sebbe
Francken/OLSE 
Simon
Petitjean/RESC
1996 
2012 11-03 Stene
Oostende
Jelle
Biebaut/RCG
Sander
Van de Putte/ROBA
Michiel
Van Dyck/ACHL
1995
2011 13-03 Stene
Oostende 
Steven
Casteele/KKS 
Toon
Mariën/GRIM 
Brecht
Bertels/ABES 
1994 
2010 14-03 Stene
Oostende 
Valere
Hustin/DAMP
Lahsene
Bouchikhi/OLSE 
Martijn
Scheepers/SACN 
1993
2009 01-03 Stene
Oostende 
Tarik
Moukrime/HERV 
Dries
Basemans/DCLA 
Jonathan Van
Winkel/DUFF 
1992
2008  09-03 Stene
Oostende 
Thomas
De Bock/VS
Jente
Joly/DUFF 
Timothy Vande-
Wattijne/ACG
1991
2007 11-03 Stene
Oostende
Dieter
Vanstreels/DUFF
Jeroen
D'hoedt/OEH
Soufiane
Bouchikhi/OLSE
1990 
2006 12-03 Stene
Oostende
Pieter-Jan
Van Eynde/DCLA
Florent
Caelen/HERV
Stijn
Garain/ACP
1989
2005 27-02
Oostende
Thibaut Van-denabeele/CABW Sanne
Torfs/DUFF
Younis
Vossen/AVT
1988
2004 07-03
Oostende
Bernard
Bong/HF
Bert
Vermander/VITA
Kim
Ruell/DCLA
1987
2003 09-03
Oostende
Franky
Hernould/USTA
Michael
Brandenbourg/ARCH
Arnaud
Hayen/RFCL
1986
2002 10-03
Oostende
Mario Van Waey-enberge/DUFF Gert Van
Poucke/ACNS
Frederik
De Vuyst
1985
2001 18-03
Oostende
Denis
Galerin/DAMP
Mark
Shankey/DCLA
Glen
Laurens/AVZK
1984
2000 12-03
Oostende
Lander
Tytgat/AZW
Sebastien
Heylens/SMAC
Pieter
Sollier/ACG
1983
1999 14-03
Oostende
Jerome
Collot/BBS
Tom
Van Rooy/ACHL
Benjamin
Barbier/RCSC
1982
1998 08-03
Oostende
Matthieu
Vandiest/CABW
Tom
Ysebaert/OB
Stijn
Cosyns/DEIN
1981
1997 16-03
Mol
Davy
Thielens/HCO
Freek
Wittemans/BETA
Vincent
Merckx/DCLA
1980
1996 17-03
Zolder
Nick
Govaerts/TUAC
Peter
Vanhelden/AVT
Pieter
Vermont/SPVI
1979
1995 19-03
Sinaai
Ben
Quintelier/ZELE
Norddine
Amrani/AZW
Augustin
Forget/RIWA
1978
1994 12-03
Bornem
William
Vleirick/KKS
Kjell Van-
melkebeke/RCG
Koen
Vermeulen/AVLO
1977
1993 07-03
Sinaai
Gunther
Methot/HERA
Pieter
Vanthournout/KKS
Niek
Deraedt/AVR
1976
1992 15-03
Marche
Wim
Van Hees/VMOL
Kurt
Leyten/ARAC
Kenny
Dechamps/OVER
1975
1991 02-03
Waregem
Jurgen
Vandewiele/KKS
Pieter
Torfs/ACHL
Kristof Van der
Heyden/DAK
1974
1990 10-03
Zolder
Jean-Yves
Debroux/CABW
Bart
De Loof/AJAX
Peter
Ghyselinck/AZW
1973
1989 26-02
Flémalle
Denis
Renuart/RCSC
Rik
Courtens/VAC
Gert
Teniers/BOOI
1972
1988 06-03
Vilvoorde
Jerome
Claeys/ACG
Olivier
Fumière/SCA
Christophe Van-demeersch/AVR 1971
1987 01-03
Mol
Robin
Heus/KATW
Hans
Ulin/HOUT
Filip
Hanssens/KAAG
1970
1986 09-03
Waregem
Filip
Steyaert/AJAX
Wendy
Hermans/LOOI
Hans Vander-
hoeven/VS
1969
1985 10-03
Zolder
Rik
Stepman/KAAG
Luc
Peerlinck/HAMM
Luc
Herremans/AVT
1968
1984 04-03
Hechtel
Erik
Detier/KAAG
M.
Vandewalle/KAAG
Thierry
Jacob/SPA
1967
1983 27-02
Hechtel
Jo
Slagmolen/DUFF
Rocky
Angonese/ULA
Peter
Govaerts/AAC
1966
1982 28-02
Waregem
Marc
Nelis/AVMO
Arnold Van
Heesvelde/ASRI
Franky Van Hauwaert/AVMO 1965
1981 08-03
Hechtel
Raf
Wyns/DUFF
Johan
Vandelanotte/HOUT
Bart
De Keyser/HAMM
1964
1980 24-02
Waregem
Marc
Maes/LOOI
Dirk
Van Hamme/OB
Thierry
Severijns/LOOI
1963
1979 04-03
Waregem
Dirk
Verstraeten/DIAK
Vincent
Rousseau/MOHA
Hans Van
Lysebettens/ZELE
1962
1978 05-03
Waregem
Eric
Stevens/FCL
Luc
De Koster/ACV
Jos
Maes/AVT
1961

Scholieren - Jongens - Eerstejaars
Jaar Datum - Plaats Goud Zilver Brons Geb
jaar
           
2013 10-03 Stene
Oostende 
Henok
Vermeire/AZW 
Francois
Cornet/HF 
Arne
Van Opstal/VAC 
1997 
2012 11-03 Stene
Oostende
Sebbe
Francken/ESAK
Arno
Nackaerts/DUFF 
Joppe
Geluykens/ZWAT
1996 
2011 13-03 Stene
Oostende 
Laurens Vander-
linden/DCLA 
Robin
Hendrix/RAM
Paul De
Ruyter/KAAG 
1995
2010 14-03 Stene
Oostende 
Brecht
Bertels/ABES 
Toon
Mariën/GRIM 
Thomas Van
Haele/RCT 
1994
2009 01-03 Stene
Oostende 
Valere
Hustin/DAMP 
Lahsene
Bouchikhi/OLSE
Dorian
Fintolini/RFCL 
1993
2008 09-03 Stene
Oostende
Braam
Goessens/LEBB

PieterJan
Hannes/OLSE

Tarik
Moukrime/HERV
1992
2007  11-03 Stene
Oostende
Thomas
De Bock/VS
Jente
Joly/DUFF
Tom De
Paermentier/VS
1991
2006 12-03 Stene
Oostende
Dieter
Vanstreels/DUFF
Jonas
Sergooris/DAC
Tim
Van Hemel/VMOL
1990
2005 27-02
Oostende
Pieter-Jan
Van Eynde/DCLA
Brian Van den
Bossche/ACHL
Koen
Naert/FLAC
1989
2004 07-03
Oostende
Thibaut Vanden-
abeele/CABW
Michael Van Den
Broeck/LEBB
Tim Van
Reeth/HALE
1988
2003 09-03
Oostende
Bert
Vermander/VITA
Bernard
Bong/HF
Nicolas
Dieudonne/SMAC
1987
2002 10-03
Oostende
Franky
Hernould/OSGA
Brecht
Vermeersch/OB
Yeray
Luxem/OLSE
1986
2001 18-03
Oostende
Mario Van Waey-enberge/DUFF Dennis
Laerte/DUFF
Frederik
De Vuyst/ASVO
1985
2000 12-03
Oostende
Joris
De Vulder/ACG
Denis
Galerin/DAMP
Bart
De Smedt/SPBO
1984
1999 14-03
Oostende
Lander
Tytgat/AZW
Sebastien
Heylens/SMAC
Pieter
Sollier/ACG
1983
1998 08-03
Oostende
Tim
De Vilder/HCO
Jerome
Collot/BBS
Tom
Van Rooy/ACHL
1982
1997 16-03
Mol
Ralf
Schutters/GENK
Matthieu
Vandiest/CABW
Stijn
Cosijns/DEIN
1981
1996 17-03
Zolder
Vincent
Merckx/DCLA
Freek
Wittemans/BETA
Frederick
Verhagen/ACW
1980
1995 19-03
Sinaai
Nick
Govaerts/ARAC
Fabian
Haezebrouck/EAH
Filip
Crommen/ATLA
1979
1994 12-03
Bornem
Ben
Quintelier/ZELE
Norddine
Amrani/AZW
Yuri
Sneyders/TUAC
1978
1993 07-03
Sinaai
Vincent
Tillieux/AVT
Kjell Van-
melkebeke/KAAG
Carl
Noens/AVLO
1977
1992 15-03
Marche
Gunther
Methot/WESP
Ridouane
Es-Saadi/DAK
Nico
Noe/DCLA
1976
1991 02-03
Waregem
Wim
Van Hees/VMOL
Bjorn
Voet/AAC
Sebastien
Vandendijck/RUSTA
1975
1990 10-03
Zolder
Jurgen
Vandewiele/HOUT
Pieter
Torfs/ACHL
Jimmy
Mebis/AVT
1974
1989 26-02
Flémalle
Daniel
De Clerck/VOLH
Bart
Blommaert/BAAS
Jurgen
Vercammen/LEBB
1973
1988 06-03
Vilvoorde
Joris
Torfs/ACHL
Nik
Heremans/DILB
Christophe Van
Den Bulck/LOOI
1972
1987 01-03
Mol
Jerome
Claeys/ACG
Alain
Delplace/DILB
Joska
Demuynck/WAC
1971
1986 09-03
Waregem
Frank
Desmet/GREA
Hans
Ulin/HOUT
Alain
Charlier/HERV
1970
1985 10-03
Zolder
Frank
Vandebosch/HDD
Filip
Steyaert/AJAX
Wendy
Hermans/LOOI
1969
1984 04-03
Hechtel
Bart
Meganck/EA
Rik
Stepman/KAAG
Luc
Herremans/AVT
1968
1983 27-02
Hechtel
Erik
De Tier/KAAG

Gino
Van Geyte/HAMM

Ruddy
Walem/MOHA
1967
1982 28-02
Waregem
Peter
Govaerts/AAC
Dirk
Van Verre/LEBB
Jo
Slagmolen/DUFF
1966
1981 08-03
Hechtel
Jean-Michel Van-
De Weert
Arnold Van
Heesvelde/ASR
Marc
Nelis/AVMO
1965
1980 24-02
Waregem
Raf
Wijns/DUFF
Johan Van-delanote/HOUT Bart
De Keyser/HAMM
1964
1979 04-03
Waregem
Marc
Maes/LOOI
Patrick De
Meulenaer/ACW
Benoni Van
Butsele/ASVO
1963
1978 05-03
Waregem
Dirk
Janssens/AJAX
Danny
Schuermans/AVT
Dirk
Verstraeten/DIAK
1962


Cadetten - Jongens - Tweedejaars
Jaar Datum - Plaats Goud Zilver Brons Geb
jaar
           
2013 10-03 Stene
Oostende 
Sander
Vercauteren/ATAC 
Rob
Scheerlinck/VAC 
Bastiaan
Ameryckx/OPW 
1998 
2012 11-03 Stene
Oostende 
Dorian
Boulvin/CABW 
Romain
Angonese/DAMP 
Arne
Van Opstal/VAC 
1997 
2011 13-03 Stene
Oostende 
Sebbe
Francken/ESAK
Kobe
Schoofs/BAV 
Bastien
Marinx/SMAC
1996 
2010 14-03 Stene
Oostende 
Laurens Vander-
linden/DCLA
Jonas
Maselis/ABES
Simon
Denis/DUFF
1995
2009 01-03 Stene
Oostende
Philip
Cortvriendt/AVT 
Ward Van Der
Kelen/DAC
Brecht
Bertels/ABES
1994
2008 09-03 Stene
Oostende
Dorian
Fintolini/RFCL
Christophe
Dekeyser/WRC
Stijn De
Blende/HAMM
1993
2007  11-03 Stene
Oostende 
Tarik
Moukrine/HERV
Arno
De Feyter/LAT
Aloys
Kwizera/OSGA
1992
2006 12-03 Stene
Oostende
Thomas Van de Putte/RCG Thomas
De Bock/VS
Casimir
Reijnders/BONH
1991
2005 27-02
Oostende
Frederik Van der
Elst/ZA
Jan
Vervaet/AVLO
Dieter
Vanstreels/DUFF
1990
2004 07-03
Oostende
Darcis
Claessens/VAMB
Timothy Van
Loon/DUFF
Sidi-Mohamed
Melhaoui/ATLE
1989
2003 09-03
Oostende
Jochen
Verdeyen/DCLA
Franky
Aerts/AVT
Younis
Vossen/ADD
1988
2002 10-03
Oostende
Nicolas
Dieudonne/SMAC
Bernard
Bong/HF
Bert
Vermander/VITA
1987
2001 18-03
Oostende
Brecht
Vermeersch/OB
Roel
Jacobs/ACHL
Tom
Meire/OB
1986
2000 12-03
Oostende
Frederik
De Vuyst/ASVO
Mario Van
Waeyenberge/DUFF
Marco De
Gelissen/MACD
1985
1999 14-03
Oostende
Joost
Cosyn/VITA
Misikir
Corhay/RFCL
Jeremy
Van Ophem/DCLA
1984
1998 08-03
Oostende
Lander
Tytgat/AZW
Pieter
Sollier/ACG
Nick
Brunet/HCO
1983
1997 16-03
Mol
Tim
De Vilder/HCO
Sebastien
Durez/DS
Tom
Van Rooy/ACHL
1982
1996 17-03
Zolder
Filip
Goemaere/DCLA
Isaak
Bultynck/BEHO
Ralf
Schutters/GENK
1981
1995 19-03
Sinaai
Maarten
Van Steen/OEH
Vincent
Merckx/VAC
Bram
Vandamme/OB
1980
1994 12-03
Bornem
Nick
Govaerts/ARAC
Joeri
Jansen/ACHL
Fabian
Haezebrouck/EAH
1979
1993 07-03
Sinaai
Ben
Quintelier/ZELE
Christophe
Lumen/MOHA
Wesley
Schatteman/ZELE
1978
1992 15-03
Marche
Vincent
Baert/AZW
Kjell Van-
melkebeke/KAAG
Roel
Pauwels/VMOL
1977
1991 02-03
Waregem
Gunther
Methot/WESP
Ridouane
Es-Saadi/DAK
Steven
Opsteyn/ATLA
1976
1990 10-03
Zolder
Kenny
Dechamps/OVER
Kris
Alaerts/LOOI
Kris
Sadones/ACG
1975
1989 26-02
Flémalle
Jurgen
Vandewiele/HOUT
François
Carpentier/SPA
Lillo
Zambutto/SER
1974
1988 06-03
Vilvoorde
Bart
Engelen/AVT
Mario
Auwers/ACHL
Bart
De Loof/AJAX
1973
1987 01-03
Mol
Nik
Herremans/DILB
Johan
Van Saen/ACP
Benny
De Frenne/VS
1972
1986 09-03
Waregem
Joeri Van
Goethem/BONH
Steven
Brebels/AVT
G.
Philips/LEBB
1971
1985 10-03
Zolder
Bart
Deknudt/ACIP
Frank
Desmet/GREA
Pascal
Poelman/EA
1970
1984 04-03
Hechtel
Gert
Vernelen/LIER
Frank
Vandebosch/HDD
Geert
Blieck/HCO
1969
1983 27-02
Hechtel
Bart
Meganck/EA
Eric
Vervloesem/LOOI
Luc
Peerlinck/HAMM
1968
1982 28-02
Waregem
Thierry
Jacob/SPA
Erik
De Tier/AAG
Karel Van
Renterghem/AAG
1967
1981 08-03
Hechtel
Rock
Angonese/ULA
Roland
Pauwels/VMOL
Jo
Slagmolen/DUFF
1966
1980 24-02
Waregem
Arnold Van Heesvelde/ASR Marc
Nelis/AVMO
Marc
Neyrinck/HOUT
1965
1979 04-03
Waregem
Jean-Pierre
Vandebroeck/AVT
Johan
Vandelanote/HOUT
Jaak
Kerkhofs/BREE
1964
1978 05-03
Waregem
Marc
Maes/LOOI
Patrick
Vandeput/RCT
Patrick De
Meulenaer/ACW
1963

 

Cadetten - Jongens - Eerstejaars
Jaar Datum - Plaats Goud Zilver Brons Geb
jaar
         
2013 10-03 Stene
Oostende 
Dries
Peeters/ACBR 
Lucas
Da Silva/RFCL 
Eliott
Crestan/SMAC 
1999 
2012 11-03 Stene
Oostende 
Bastiaan
Ameryckx/OPW 
Sander
Vercauteren/ACW 
Rob
Scheerlinck/VAC 
1998 
2011 13-03 Stene
Oostende
Arne Van
Opstal/VAC 
Vic
Vandamme/HCO
Dorian
Boulvin/CABW 
1997 
2010 14-03 Stene
Oostende
Kobe
Schoofs/BAV
Sebbe
Francken/ESAK 
Arno
Nackaerts/DUFF
1996
2009 01-03 Stene
Oostende 
Simon
Denis/DUFF 
Simon Van
Bruaene/AVR 
Daan Van
Diest/OEH 
1995 
2008 09-03 Stene
Oostende
Philip
Cortvriendt/AVT
Steven
Casteele/KKS
Brecht
Bertels/ABES
1994
2007 11-03 Stene
Oostende
Valere
Hustin/DAMP
Pierre
Brogniet/MOHA
Lodewijk
Roeygens/HALE
1993
2006 12-03 Stene
Oostende
Braam
Goessens/LEBB
Reynaldo
Latinne/AVT
Aloys
Kwizera/OSGA
1992
2005 27-02
Oostende
Sebastien
Varetto/RFCL
Steve Van de
Voorde/HAMM
Louis
Seynaeve/KAAG
1991
2004 07-03
Oostende
Frederik Van
der Elst/ZA
Jan
Vervaet/AVLO
Dieter
Vanstreels/DUFF
1990
2003 09-03
Oostende
Sidi-Mohamed
Melhaoui /ATLE
Pieter-Jan
Van Eynde/DCLA
Thomas
Van de Put/DUFF
1989
2002 10-03
Oostende
Ricardo
Longerich/MALM
Jochen
Verdeyen/ROBA
Quentin
Poncelet/SMAC
1988
2001 18-03
Oostende
Nicolas
Dieudonne/SMAC
Bert
Vermander/VITA
Jetro
Vanhecke/HCO
1987
2000 12-03
Oostende
Tom
Meire/OB
Levi
De Feyter/LEBB
Charles
Van Hees/ULA
1986
1999 14-03
Oostende
Bert
Geens/DUFF
Dennis
Laerte/DUFF
Frederik
De Vuyst/ASVO
1985
1998 08-03
Oostende
Misikir
Corhay/RFCL
Kristof
Mouton/ACME
Jeremy Van Ophem/DCLA 1984
1997 16-03
Mol
Matti
Buysse/KAAG
Pieter
Desmet/AZW
Jordy
De Clercq/KAAG
1983
1996 17-03
Zolder
Tom
Van Rooy/ACHL
Philippe
Verleyen/ACIP
Jerome
Collot/BBS
1982
1995 19-03
Sinaai
Filip
Goemaere/DCLA
Kevin
Duprez/AVR
Ralf
Schutters/WACG
1981
1994 12-03
Bornem
Bram
Vandamme/OB
Vincent
Merckx/VAC
Freek
Wittemans/BETA
1980
1993 07-03
Sinaai
Joeri
Jansen/ACHL
Fabian
Haezebrouck/EAH
Arne
Torfs/DIVA
1979
1992 15-03
Marche
Ben
Quintelier/HAMM
Steven Vande-
riviere/KKS
Christophe
Fontaine/RFCL
1978
1991 02-03
Waregem
Vincent
Baert/AZW
Peter
Ghesquiere/JSM
Gunther
De Kie/AVMO
1977
1990 10-03
Zolder
Gunther
Methot/WESP
Nico
Noe/DCLA
Rik
Wouters/AVOS
1976
1989 26-02
Flémalle
Kris
Sadones/ACG
Wim
Van Hees/VMOL
Kris
Alaerts/LOOI
1975
1988 06-03
Vilvoorde
Jurgen
Vandewiele/HOUT
Frederic
Rousseau/ALMA
Tim
De Cock/LEBB
1974
1987 01-03
Mol
Bart
Blommaert/BAAS
Bart
Engelen/AVT
Wim
Seye/AJAX
1973
1986 09-03
Waregem
Jochen
Jochems/AAC
Nik
Heremans/DILB
Gregory
Faille/OSGA
1972
1985 10-03
Zolder
Michel
Fontaine/OPW
Kurt
Vandamme/OB
Joeri Van Goethem/BONH 1971
1984 04-03
Hechtel
Frank
Desmet/GREA
Geert
Motte/ACG
Stephan
Joseph/AVR
1970
1983 27-02
Hechtel
Filip
Steyaert/AJAX
Gert
Vernelen/LIER
Luc
Ulin/HOUT
1969
1982 28-02
Waregem
Rik
Stepman/AAG
Eric
Vervloesem/LOOI
Chris
Feys/KS
1968
1981 08-03
Hechtel
Thierry
Jacob/SPA
Gino
Van Geyte/HAMM
G.
De Cock/AAG
1967
1980 24-02
Waregem
Jan
Nuyts/LOOI
Thierry
Voos/ARCH
Rock
Angonese/ULA
1966
1979 04-03
Waregem
Marc
Nelis/AVMO
Arnold Van
Heesvelde/ASR
M.
Den Haese/AAG
1965
1978 05-03
Waregem
Jean-Pierre
Vandebroeck/AVT
Johan
Vandelanote/HOUT
Luc
Creemers/AVT
1964

 

Scholieren - Meisjes - Tweedejaars
Jaar Datum - Plaats Goud Zilver Brons Geb
jaar
           
2013 10-03 Stene
Oostende 
Vanessa
Scaunet/OEH 
Lisa
Rooms/AVLO 
Jana
Vandepoele/AVR 
1996 
2012 11-03 Stene
Oostende 
Astrid
Verhoeven/LEBB 
Jana
Goddeeris/KAAG
Axana
Schaeverbeke/ACME 
1995 
2011 13-03 Stene
Oostende 
Camilla
De Bleecker/DEIN
Jolien Van
Hoorebeke/RIEM
Sara Vande
Velde/DUFF 
1994
2010 14-03 Stene
Oostende 
Imana
Truyers/AVT 
Evelin Van Havere/RCG  Aria
Schouten/VMOL
1993
2009 01-03 Stene
Oostende 
Zenobie Van-
Gansbeke/KAAG 
Sofie
Gallein/AVR 
Pauline
Monfils/CABW 
1992 
2008 09-03 Stene
Oostende
Eline
Dalemans/KAAG
Liesbeth
Pollentier/HCO
Dinja
De Win/DAC 
1991
2007 11-03 Stene
Oostende
Katrijn Vande
Riviere/DEIN
Jana Van
Wabeke/HALE
Bo Van
Gestel/VMOL
1990
2006 12-03 Stene
Oostende
Charlotte
Vandewalle/HAC
Margot
Mahieu/DAMP
Nikki
Foque/WIO
1989
2005 27-02
Oostende
Vicky
Janssens/AVOS
Tinne Van Goid-
senhoven/DCLA
Natascha
Pernet/ATLA
1988
2004 07-03
Oostende
Barbara
Maveau/FLAC
Annelore De-
Saedeleer/OEH
Sarah Van
Eynde/DCLA
1987
2003 09-03
Oostende
Magali Van den
Berghe/AVLO
Selien De
Schrijder/VS
Inge
Schreurs/BREE
1986
2002 10-03
Oostende
Marieken
Verhaeghe/MACW
Sara
Segers/LEBB
Angelique
Charlier/BBS
1985
2001 18-03
Oostende
Helena
Pluymers/AVT
Lien
Bral/FLAC
Annelies
Stoffels/BVAC
1984
2000 12-03
Oostende
Evelien
Hofmans/OLSE
Ellen Van
Leeuwen/RCG
Melissa Van den
Driessche/DILB
1983
1999 14-03
Oostende
Xenia
Luxem/OLSE
Annelies
Truyers/DUFF
Annelies
Demuynck/MACI
1982
1998 08-03
Oostende
Tinneke
Boonen/DUFF
Nele
Huysse/KAAG
Klaartje
Kennes/DAK
1981
1997 16-03
Mol
Ludivine
Michel/MALM
Kim
Offergeld/ABES
Katrin
Truyers/DUFF
1980
1996 17-03
Zolder
Cathérine
Lallemand/RISC
Valerie
Gregoire/ARCH
Heleen
Spitaels/VITA
1979
1995 19-03
Sinaai
An
Gommers/BAC
Amelie
Angonese/ULA
Farrah
Bonvarlez/AAC
1978
1994 12-03
Bornem
Ine
Claus/OEH
Evelyne
Coussement/DCLA
Els
Mehuys/AVMO
1977
1993 07-03
Sinaai
Cindy
Florent/AJAX
Els
Callaerts/ZELE
Els
Verthe/DCLA
1976
1992 15-03
Marche
Myriam
Juveyns/DCLA
Sandrine
Host/SER
Heidi
De Ridder/ASSA
1975
1991 02-03
Waregem
Sara
Gysen/DCLA
Isabella
Sluysmans/TACT
Muriel
Bagi/AVT
1974
1990 10-03
Zolder
Anja
Smolders/DUFF
Katia
Andries/DUFF
Laurence
Roobaert/USBR
1973
1989 26-02
Flémalle
Ann
De Wilde/ACME
Mieke
De Wilde/ACME
Annick
Van Daele/STG
1972
1988 06-03
Vilvoorde
Françoise
Nemry/ACRI
Ingeborg
Huyssen/DUFF
Sandra Van
Buggenhout/OPW
1971
1987 08-03
Woluwe
Lizzy
Immesoete/ACME
Sylvie
Mulle/HOPP
Nancy
Schroder/MALM
1970
1986 02.03
Woluwe
Nancy
Dewolf/BVAV
Els
Peiren/CSF
Nathalie
Dubois/CSC
1969
1985 24.02
Woluwe
Marleen
Renders/LOOI
Joke
Annerel/OPW
Els Van
Coillie/AVMO
1968
1984 11.03
Zolder
Anja
Debrabant/WAC
Sabine
Maes/AVMO
Grietje Van-
massenhove/HCO
1967
1983 20.02
Vorselaar
Tania
Merchiers/ACZO
Katja
Merlin/ZELE
Ilse
Verlinden/HEIS
1966
1982 21.02
Waregem
Renate
Vandewiele/OB
Lief
Slegers/ARAC
Martine
Hautphenne/ARCH
1965
1981 01.03
Vorselaar
Kristel
Jennis/DUFF
Lydia
Paesen/AVT
Katrin
Poppe/HOUT
1964
1980 17-02
Vorselaar
Betty Van-
steenbroek/LOOI
Myriam
Dumont/EVR
Carine
Morias/HDD
1963
1979 25.02
Wingene
Greta
Berghman/OPAC
Patricia Van
Damme/VS
Conny
Vercruyssen/ACZO
1962
1978 26.02
Wingene
Bernadette
Buysse/ZELE
Noella
De Feyter/LYRA
Marleen
Christiaens/ZELE
1961

Scholieren - Meisjes - Eerstejaars
Jaar Datum - Plaats Goud Zilver Brons Geb
jaar
 
2013 10-03 Stene
Oostende 
Floor
Michielsen/ACHL
Mathilde
Bossut/ATH 
Jolien
Denis/KAPE 
1997 
2012 11-03 Stene
Oostende 
Renée
Eykens/KAPE 
Janne
Geers/SACN 
Helene
Sensee/ARCH 
1996 
2011 13-03 Stene
Oostende 
Astrid
Verhoeven/LEBB 
Jana
Goddeeris/KAAG 
Lotte
Hellinckx/OPW 
1995 
2010 14-03 Stene
Oostende 
Camilla De
Bleecker/DEIN 
Sara Vande
Velde/DUFF
Jolien Van
Hoorebeke/ACME
1994 
2009 01-03 Stene
Oostende 
Aria
Schouten/VMOL 
Imana
Truyers/AVT
Gwenaelle
Simon/MOHA
1993 
2008 09-03 Stene
Oostende
Zenobie Van-
Gansbeke/KAAG 
Sofie
Gallein/AVR 
Veronique
Wintjens/MACD
1992
2007 11-03 Stene
Oostende
Silke Van
Waeyenberge/DUFF
Sofie
Brys/ACW
Liesbeth
Pollentier/HCO
1991
2006 12-03 Stene
Oostende
Katrijn Vande
Riviere/DEIN
Marlies
Van Leeuwe/ACME
Mira
Hoeven/MACD
1990
2005 27-02
Oostende
Katrien
Van Looy/ACHL
Lindsey De
Grande/OB
Kelly
Murray/ADD
1989
2004 07-03
Oostende
Charlotte
Engelen/LOOI
Vicky
Janssens/AVOS
Lize
Bollen/DCLA
1988
2003 09-03
Oostende
Jo
Swinnen/AVOS
Barbara
Maveau/FLAC
Annelore De-
saedeleer/OEH
1987
2002 10-03
Oostende
Magali Van Den
Berghe/AVLO
Inge
Schreurs/BREE
Selien De
Schrijder/VS
1986
2001 18-03
Oostende
Kirsten
Braem/AVT
Marieken
Verhaeghe/MACW
Hilde
Kippers/AVT
1985
2000 12-03
Oostende
Lien
Bral/MACI
Helena
Pluymers/AVT
Sofie
Geens/LOOI
1984
1999 14-03
Oostende
Charlotte Van-
derbeken/HAC
Ellen
Buts/DUFF
Evelien
Hofmans/OLSE
1983
1998 08-03
Oostende
Annelies
Truyers/DUFF
Elke
Offergeld/ABES
Xenia
Luxem/OLSE
1982
1997 16-03
Mol
Tinneke
Boonen/DUFF
Ilse
Mertens/SACN
Cilly
De Bruyn/AVT
1981
1996 17-03
Zolder
Ludivine
Michel/MALM
Veerle Van der
Heyden/RCG
Elke
Teirlinck/OEH
1980
1995 19-03
Sinaai
Stephanie
De Croock/ZELE
Melanie
Servais/MALM
Els
Leenaerts/HERA
1979
1994 12-03
Bornem
An
Gommers/BAC
Nathalie
Rousseau/USBI
An
Verlinden/DUFF
1978
1993 07-03
Sinaai
Ine
Claus/AVLO
Ellen
De Kimpe/ZELE
Els
Mehuys/AVMO
1977
1992 15-03
Marche
Cindy
Florent/AJAX
Sonja
Deckers/AVT
Els
Callaert/ZELE
1976
1991 02-03
Waregem
Sandrine
Host/SER
Karen
Quintelier/HAMM
Myriam
Juveyns/DCLA
1975
1990 10-03
Zolder
Isabella
Sluysmans/TACT
Juliet
Grainger/DCLA
Heidi
Luyten/LOOI
1974
1989 26-02
Flémalle
Anja
Smolders/DUFF
Laurence
Roobaert/USBR
Corry Van
Genechten/LOOI
1973
1988 06-03
Vilvoorde
Ann
De Wilde/ACME
Mieke
De Wilde/ACME
Katleen Van den
Broeck/ABES
1972
1987 08-03
Woluwe
Judith
Dubois/FCL
Françoise
Nemry/ACRI
Sandra Van-
buggenhout/OPW
1971
1986 02.03
Woluwe
Lizzy
Immesoete/ACME
Sylvie
Mulle/HOPP
Vera
Meuris/BOOI
1970
1985 24.02
Woluwe
Nancy
Dewolf/BVAV
Krista
Vanwinkel/DUFF
Els
Peiren/CSF
1969
1984 11.03
Zolder
Carole
Hendrickx/DCL
Marleen
Renders/LOOI
Joke
Annerel/OPW
1968
1983 20.02
Vorselaar
Anja
Debrabant/WAC
Sabine
Maes/AVMO
Annick
Renders/ACHL
1967
1982 21.02
Waregem
Aline
Rodenbach/AAG
Brigitte
Heyns/ARAC
Tania
Merchiers/ACZO
1966
1981 01.03
Vorselaar
Pascale
Van Winghe/KATW
Renate
Vandewiele/HOUT
Lief
Slegers/ARAC
1965
1980 17-02
Vorselaar
Kristel
Jennis/DUFF
Dany
Renders/ACHL
Fabienne
Vermote/HCO
1964
1979 25.02
Wingene
Betty Van-
steenbroek/LOOI
Carine
Morias/HDD
Véronique
Collard/BBS
1963
1978 26.02
Wingene
Conny
Vercruyssen/ACZO
Greta
Berghman/OPW
Carolina
Stock/KS
1962


Cadetten - Meisjes - Tweedejaars
Jaar Datum - Plaats Goud Zilver Brons Geb.
jaar
           
2013 10-03 Stene
Oostende 
Elise
Vanderelst/MOHA 
Eva
De Rooy/ACBR 
Esther
Madueke/LOOI 
1998 
2012 11-03 Stene
Oostende 
Lotte
Scheldeman/ADD 
Floor
Michielsen/ACHL 
Lore Van
Cauteren/ZELE 
1997 
2011 13-03 Stene
Oostende 
Renée
Eykens/KAPE 
Lieselotte
Schellekens/ROBA 
Charlotte
Vieilvoye/HF 
1996 
2010 14-03 Stene
Oostende 
Astrid
Verhoeven/LEBB 
Charlotte
Sijmens/DCLA 
Axana
Shaeverbeke/ACME 
1995 
2009 01-03 Stene
Oostende 
Camilla De
Bleecker/DEIN 
Sara Vande
Velde/DUFF 
Hanne
Pardaens/ACP 
1994 
2008 09-03 Stene
Oostende
Nena
Leunis/VS
Evelin Van
Havere/LAT
Imana
Truyers/VMOL
1993
2007 11-03 Stene
Oostende 
Zenobie Van-
Gansbeke/KAAG
Sofie
Gallein/AVR
Melanie Van
Reeth/DUFF
1992
2006 12-03 Stene
Oostende
Fran
Van Reeth/HALE
Silke Van
Waeyenberge/DUFF
Evy
Hens/ESAK
1991
2005 27-02
Oostende
De Coninck
Lynn/LAT
Vande Riviere
Kartrijn/DEIN
Marlies
Schils/MAC
1990
2004 07-03
Oostende
Lindsey De
Grande/OB
Kelly
Murray/ADD
Margot
Mahieu/DAMP
1989
2003 09-03
Oostende
Charlotte
Engelen/LOOI
Nina
Lauwaert/VOLH
Agnes
Laurent/HF
1988
2002 10-03
Oostende
Barbara
Maveau/FLAC
Sarah Van Eynde/DCLA Annelore
Desaedeleer/OEH
1987
2001 18-03
Oostende
Magali Van Den
Berghe/AVO
Inge
Schreurs/BREE
Selien De
Schrijder/RCG
1986
2000 12-03
Oostende
Kirsten
Braem/AVT
Hilde
Kippers/AVT
Sara
Segers/LEBB
1985
1999 14-03
Oostende
Helena
Pluymers/AVT
Sofie
Geens/LOOI
Leen
Vandeweege/MACI
1984
1998 08-03
Oostende
Kirsten
Deleu/BETA
Ann
Schreurs/BREE
Joke
Meire/OB
1983
1997 16-03
Mol
Xenia
Luxem/OLSE
Annelies
Truyers/DUFF
Mieke
Geens/DUFF
1982
1996 17-03
Zolder
Tinneke
Boonen/DUFF
Ilse
Mertens/SACN
Jessica
Mayon/DAMP
1981
1995 19-03
Sinaai
Kim
Offergeld/DUFF
Ludivine
Michel/MALM
Veerle Van der
Heyden/RCG
1980
1994 12-03
Bornem
Stephanie
De Croock/ZELE
Anneleen
Storme/RCG
Melanie
Servais/MALM
1979
1993 07-03
Sinaai
Sylvie-Anne
Elsoucht/OEH
Katleen
Ramaekers/AVT
Nathalie
Rousseau/USBI
1978
1992 15-03
Marche
Evelyne
Coussement/DCLA
Ine
Claus/AVLO
Ellen
De Kimpe
1977
1991 02-03
Waregem
Veerle
Van linden/KOAC
Tineke
Dhondt/ASVO
Els
Verthe/DCLA
1976
1990 10-03
Zolder
Sandrine
Host/SER
Myriam
Juveyns/DCLA
Nancy
Verbeke/ASVO
1975
1989 26-02
Flémalle
Sara
Gysen/DCLA
Ann Van de
Kerkhof/KATW
Françoise
Van Look/HERV
1974
1988 06-03
Vilvoorde
Nancy
Luyten/LOOI
Laurence
Roobaert/USBR
Elke Van
Hooreweghe/ACNS
1973
1987 08-03
Woluwe
Nadine
Van Deynse/ASVO
Marfa
Devriendt/OB
Ann
Dewilde/ACME
1972
1986 02.03
Woluwe
Sandra Van Den
Haesevelde/ASVO
Ingrid
Webers/AVT
Judith
Dubois/FCL
1971
1985 24.02
Woluwe
Vera
Meuris/BOOI
Hilde
Vanlaere/ACME
Els Van-
derhoeven/VS
1970
1984 11.03
Zolder
Krista
Vanwinkel/DUFF
Els
Peiren/CSF
Nathalie
Dubois/CSC
1969
1983 20.02
Vorselaar
Carole
Hendrickx/DCL
Joke
Annerel/OPW
Marleen
Renders/LOOI
1968
1982 21.02
Waregem
Anja
Debrabant/WAC
Sabine
Maes/AVMO
Annick
Renders/ACHL
1967
1981 01.03
Vorselaar
Tania
Merchiers/ACZO
Conny
Vermeire/AVMO
Brigitte
Heyns/ARAC
1966
1980 17-02
Vorselaar
Carine
Van Looy/AKVO
Linda Van Driessche/VS I. Vander-
smissen/HDD
1965
1979 25.02
Wingene
Kristel
Jennis/DUFF
Dany
Renders/ACHL
Miranda
Bogaerts/LYRA
1964
1978 26.02
Wingene
Betty Van-
steenbroek/LOOI
Véronique
Collard/BBS
Carine
Morias/HDD
1963

 

Cadetten - Meisjes - Eerstejaars
Jaar Datum
Plaats
Goud Zilver Brons Geb
jaar
           
2013 10-03 Stene
Oostende 
Katinka
Bassleer/AVZK 
Carmen Van-
denbroucke/EAH
Lieze
Slos/AVMO 
1999 
2012 11-03 Stene
Oostende
Lone
Meertens/AVT 
Elise
Vanderelst/MOHA
Lies
Vercauter/LEBB 
1998 
2011 13-03 Stene
Oostende
Lore Van
Cauteren/ZELE 
Lotte
Scheldeman/ADD 
Lissa
Van Lent/SPBO 
1997
2010  14-03 Stene
Oostende 
Renée
Eykens/KAPE
Lieselotte
Schellekens/ROBA 
Remke
Hendrickx/OLSE 
1996 
2009 01-03 Stene
Oostende 
Astrid
Verhoeven/LEBB 
Kirsten
Neyens/SACN 
Axana
Schaeverbeke/ACME 
1995 
2008 09-03 Stene
Oostende
Camilla De
Bleecker/DEIN
Sara Van
De Velde/DUFF
Kim
De Bie/ESAK
1994
2007 11-03 Stene
Oostende
Valentien
De Smet/ASVO
Evelin Van
Havere/LAT
Caroline
Kniebs/MALM
1993
2006 12-03 Stene
Oostende
Veronique
Wintjens/MACD
Zenobie Van-
Gansbeke/KAAG
Cyrielle
Gabriel/MALM
1992
2005 27-02
Oostende
Britt
Vanthillo/ACBR
Dinja
De Win/DAC
Lien
Warpy/DUFF
1991
2004 07-03
Oostende
Eva
Dejonghe/HCO
Katrijn Vande
Riviere/DEIN
Michele De
Sutter/ACHL
1990
2003 09-03
Oostende
Lindsey
De Grande/OB
Katrien
Van Looy/ACHL
Kelly
Murray/ADD
1989
2002 10-03
Oostende
Charlotte
Engelen/LOOI
Saskia
Vens/AVR
Tinne Van Goid-senhoven/DCLA 1988
2001 18-03
Oostende
Sanne
Renders/ACHL
Dorien
Clemens/ARAC
Jo
Swinnen/AVOS
1987
2000 12-03
Oostende
Inge
Schreurs/BREE
Magali Van Den
Berghe/AVLO
Griet
Lauryssen/ARAC
1986
1999 14-03
Oostende
Kirsten
Braem/AVT
Hilde
Kippers/AVT
Christelle
Istace/BOA
1985
1998 08-03
Oostende
Helena
Pluymers/AVT
Phéline Van
Amersfoort/ATLA
Marjolein
Truyers/DUFF
1984
1997 16-03
Mol
Kirsten
Deleu/BETA
Ann
Schreurs/BREE
Joke
Meire/OB
1983
1996 17-03
Zolder
Mieke
Geens/DUFF
Xenia
Luxem/OLSE
Annelies
Truyers/DUFF
1982
1995 19-03
Sinaai
Tinneke
Boonen/DUFF
Ilse
Mertens/SACN
Jessica
Mayon/DAMP
1981
1994 12-03
Bornem
Kim
Offergeld/DUFF
Veerle Van der
Heyden/RCG
Kelly
Mermuys/HCO
1980
1993 07-03
Sinaai
Erika
Buyle/EA
Melanie
Servais/MALM
Stephanie
De Croock/ZELE
1979
1992 15-03
Marche
Nathalie
Rousseau/USBI
Griet
Wouters/LSVA
Nathalie Van-
hoorebeke/ACME
1978
1991 02-03
Waregem
Evelyne Cous-sement/DCLA Ellen
De Kimpe/ZELE
Cindy
Crouquet/CAF
1977
1990 10-03
Zolder
Cindy
Florent/AJAX
Veerle
Van linden/KOAC
Tineke
Dhondt/ASVO
1976
1989 26-02
Flémalle
Sandrine
Host/SER
Annick
Isabeaux/RCM
Sandra
Stals/BREE
1975
1988 06-03
Vilvoorde
Sigrid
Colson/BERT
Elke
Tortelboom/ACZO
Françoise
Van Look/HERV
1974
1987 08-03
Woluwe
Elke Van-
deperre/BVAV
Cindy
Lecluse/KKS
N.
Dhondt/ASVO
1973
1986 02.03
Woluwe
Nadine
Van Deynse/ASVO
Ann
Dewilde/ACME
Nancy
Mols/VMOL
1972
1985 24.02
Woluwe
Sandra VD
Haesevelde/ASVO
Ingrid
Webers/AVT
H.
Devaere/KKS
1971
1984 11.03
Zolder
Ann
Vandorpe/LOOI
Geertrui
Driesen/LOOI
Katrin
Luyten/VMOL
1970
1983 20.02
Vorselaar
Krista
Vanwinkel/DUFF
Claudia
Delplace/DAC
Nathalie
Dubois/CSC
1969
1982 21.02
Waregem
Ira
Baeyens/VS
Ann
Soenen/HOUT
Joke
Annerel/OPAC
1968
1981 01.03
Vorselaar
Anja
Debrabant/WAC
Sabine
Maes/AVMO
C.
Bouckaert/HOUT
1967
1980 17-02
Vorselaar
Lutgard Ver-schueren/AKVO Ilse
Verlinden/HEIS
Tania
Merchiers/ACZO
1966
1979 25.02
Wingene
Carine
Van Looy/AKVO
Odette
Moonen/MACD
Linda
Van Driesche/VS
1965
1978 26.02
Wingene
Kristel
Jennis/DUFF
Geertruida Van-
denberghe/OB
Miranda
Bogaerts/LYRA
1964

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel